بین الملل

سفیر یمن در ایران: به آمریکا هشدار دادیم حماقت نکند

سفیر یمن در ایران با بیان این که تجاوز آمریکا به یمن مسئله جدیدی نیست، اظهار کرد: آمریکایی‌ها تلاش کردند که از سازمان ملل مجوزی برای حمله به یمن دریافت کنند ولی در این مورد شکست خوردند.

به گزارش تی تی آنلاین، ابراهیم محمد الدیلمی با حضور در تی تی آنلاین، با بیان این که آمریکا و انگلیس بدون هیچ مشروعیتی، یمن را هدف قرار داده‌اند، گفت: هدف اصلی آن‌ها ایجاد ممانعت در حمایت از مردم فلسطین و حمایت و حفاظت  از رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان این که آمریکایی‌ها به دنبال گسترش جنگ در منطقه هستند و ما پیش از این به آنها هشدار دادیم که حماقت نکنند، افزود: هر اتفاقی که در دریای سرخ رخ دهد، مسئولیت آن بر عهده آمریکا خواهد بود.

الدیلمی با بیان این که ما نمی‌خواهیم دایره جنگ گسترش پیدا کند، گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند با گسترش دامنه جنگ، نگاه‌ها را از مسئله فلسطین منحرف کنند.

مشروح گفت‌وگوی کامل تی تی آنلاین با سفیر یمن در تهران متعاقبا ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا