اجتماع و خانواده

سقف وام نوسازی مسکن در بافت فرسوده چهار شهر قم به ۶۰۰ میلیون تومان رسید

تی تی آنلاین/ قم معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: وام های سقفی نوسازی مسکن در بافت قدیمی به 600 میلیون تومان رسیده است و متقاضیان می توانند 150 میلیون تومان از محل وام گرفته شده بدون بهره در بانک دریافت کنند.

محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیرکل ملی بازآفرینی شهری از گسترش تسهیلات نوسازی سقفی مسکن در ۶۰۰ میلیون سایت تخریب شده در تومانی خبر داد و گفت: تسهیلات نوسازی سقف مسکن به مناطق سنگفرش رسیده است. 600 میلیون نفر و 150 میلیون تومان می توانند وام شما را بدون سود خودپرداز دریافت کنند.

وی افزود: مالکان مسکن می توانند برای اطلاع به جامعه بازآفرینی شهری ایران مراجعه کنند و کد پستی منزل مسکونی را برای استعلام قرار گرفتن آن در بافت فرسوده و امکانات تا سقف 600 میلیون تومان برای نوسازی درج کرده اند. منطقه گردباد

عینی گفت: “هدیه ای که برای تجدید سلاح های منسوخ پذیرفته می شود نیازی به سپرده گذاری از سوی بانکدار ندارد.” علاوه بر این، مالکان می توانند از مزایای دیگری مانند آب، برق و گاز رایگان بهره مند شوند. شهرداری نیز به این دسته از مالکان مجوز ساخت و ساز ویژه داده است.

بلافاصله: مبلغ وام در کلان شهرها 400 میلیون تومان، در مراکز استان ها 350 میلیون و در سایر استان ها سیصد هزار تومان است.

پرداخت 150 میلیون تومان وام بافت فرسوده بدون بهره بانکی

آیین تجدید متون منسوخ در چهار شهر مشهد، قم، سیراز و تهران و در ناحیه امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، شاهچراغ(س) و حضرت عبدالعظیم(ع) عروج می کند. . از هرد 600 میلیون تومانی گفت: 150 میلیون تن از وام تمامی متقاضیان بدون بهره در بانک پرداخت می شود.

این مجموعه پس از در نظر گرفتن پرداخت وام نوسازی تا سقف 600 میلیون تومان در محدوده چهار شهر و حرم برای دریافت مجوز، 10 درصد از جذب نیرو را نیز بدهکار است. به روز رسانی

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: کلیه مالکان و سازندگان انبوهی که در محدوده ساختمان های فرسوده، مسکن های غیررسمی و اماکن تاریخی هستند و مالکانی که پلاک آنها در کف سپر است و دارای پروانه ساخت هستند. . با طراحی اعتباری آن، حداقل 10 درصد پیشرفت فیزیکی، می توانند از دو روش برای تکمیل بافت استفاده کنند.

وی درباره راه های دریافت وام نوسازی مسکن آنلاین نیز گفت: مردم با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی و سامانه الکترونیک تعمیر و نگهداری مسکن نسبت به انتخاب گزینه مسکن گردباد اقدام کنند. .

آئینی ادامه داد: دلیل دیگر این است که مردم برای ایجاد facility.udrc.ir مستقیماً به سایت بازآفرینی شهری ایران مراجعه کنند و طی مراحل ثبت نام، تسهیلات تمدید متون منسوخ را دریافت کنند.

به در دسترس بودن امکاناتی که متقاضیان دریافت می کنند اضافه می شود می تواند شامل تراکنش های متعدد باشد. ابتدا افراد می توانند با معرفی صندوق کارآفرینی امید در مشارکت بازآفرینی شهری وام مسکن موقت دریافت کنند. مبلغ واریز شده در حال حاضر برای مردم تهران 60 میلیون تومان و برای ساکنان سایر استان ها 45 میلیون تومان است. سود وام سپرده این گروه 4 درصد قرض الحسنه و وام سپرده سی ماه است.

آیینی بیان کرد: احیای وام منسوخ شده در تهران 450 میلیون تومان با سود 12 درصد، در شهرستان ها 400 میلیون با سود 11 درصد و در شهرستان ها 350 میلیون تومان است. حداقل 10 درصد که در همه این موارد 150 میلیون است، با بهره به یورو بازپرداخت می شود.

وی افزود: با صندوق سرمایه گذاری حرم مطهر و بانک مسکن توافق داشتیم که سقف ساخت تسهیلات فرسوده در چهار کلانشهر تهران، مشهد، شیراز و قم، 600 میلیون و 150 میلیون وام پرداخت می شود. بهره صفر.”

پیشرفت: علاوه بر تهران 150 میلیون تومان دیگر برای این تسهیلات و در سه استان قم، شیراز و مشهد 200 میلیون تومان با سود 9 درصدی و در صورتی که متقاضیان تحت پوشش یارانه نهادی قرار گیرند، این بخشی از سود است. 4 درصد از تسهیلات. .

آئینی در پایان گفت: مابقی مبلغ وام برای سایر متقاضیان سود 18 درصد و در مجموع 9.1 درصد برای صاحب وام با راهنمایی دستگاه های حمایتی و 11 درصد برای افراد غیرنخبه یا غیر سازنده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا