حوادث

سقوط آزاد آمار ازدواج در ایران؛ ۴۰ درصد کاهش در ۸ سال

آفتاب نیوز:

امیرحسین بانکی پورفرد با اشاره به دستور کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و فرهنگ کشور ، گفت: همه ما شاهد هستیم که کشور از نظر شرایط اقتصادی ، معیشت ، اشتغال ، تورم و نتایج دچار مشکل است. زیرا می بینم که علیرغم داشتن دردی که در قلب شخص بیمار نباشد ، دچار یک بیماری جدی می شود.

وی افزود: این مرد است که درد دندان خود را تحت الشعاع بیماری های قلبی قرار می دهد ، به دنبال معالجه درمانی بیشتر باشید که در صورت افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ممکن است بسیار بیشتر از درد باشد و درمان برای وی مهم است. حال اگر بخواهیم از فرهنگ کشور در معرض خطراتی قرار بگیریم ، فراموش نکردن قلب فرهنگی و اقتصادی موضوع و محل زندگی مانند دندان در همین موضوع است.

آمار رایگان عروسی پاییز در ایران: 8 سال کاهش 40 درصدی

که عضو مجلس شورای اسلامی است در جریان کمیسیون فرهنگی ادامه داد: “مسائل فرهنگی بین اصلی موضوعات را در نظر می گیرد. یکی از این موضوعات نوع نتیجه است.” در هفت یا هشت سال گذشته ، تعداد ازدواج ها تقریباً 40 درصد رایگان کاهش یافته است. اما در واقعیت ، من نه تنها کم نکرده ام بلکه افزایش یافته است. موضوع دیگر اولین لایحه ای است که متأسفانه تهدیدی جدی برای جامعه مطرح می کند. از طرف دیگر ، دنبال کردن میزان تولد ما رو به کاهش است و تعداد بازنشستگان برای افزایش مداوم خود انجام می دهند.

در پایان بانکی پور فرد اضافه کرد: “زمینه دیگری که در حوزه فرهنگ بسیار مهم است بحث فضای مجازی است که برای آن ضروری است که فکر شود.” مسئله دیگر این است که دسترسی به فرهنگ ، کار آدرس را در اختیار شما قرار می دهد ، همانطور که در آزمون به اندازه آنچه توانسته است آنها را به سمت قبیله نقش فرهنگ خم کند ، من فکر می کنم که اختلاف در آن دادرسی ها ، که باید در اولویت های فرهنگی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا