اجتماع و خانواده

سلامت مردم مسئله اول کشور است

تی تی آنلاین / خراسان رضوی معاون اول رئیس جمهور گفت: “این مسئله اصلی ترین نگرانی برای سلامتی و زندگی قدرت در همه جا است.” آخرین سس شماره ، پس بگذارید مردم اولین بار باشند که مقامات قبلی محله بالاتر از خط قرمز هستند.

اسحق جهانگیری در ورودی آثار شهری مشهد که عصر امروز چهارم آوریل در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد ، با بیان اینکه جمعیت اصلی کشور شهری هستند ، اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 70 درصد جمعیت کشور شهری هستند ، و جز component اصلی در کلانشهرها. در کشور زندگی می کنند از این نظر بسیار مهم است و مقاماتی که شهر را کنترل می کنند از اهمیت موضوعات و همه آنچه شما انجام می دهید آگاه هستند و شهرنشینی را برای مشکلات امروز به ویژه در کلانشهرها می شناسند.

او در مورد مشکلات کلانشهرهای کشور گفته بود: “و مهمترین مسئله این است که همه مردم ساکن در شهر باشند ، وقتی صدای کلانشهرهای آب ، هوا ، صدا و فناوری ، بودن ، و مردم نگران نباشند ، به فکر رفاه خود ، آلودگی ناشی از “.

جهانگیری افزود: جهان Glory نامیده می شود و 19-Covid علیه ویروس فقط زندگی افراد در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده و در نتیجه فعالیت های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی مشاهده می شود. و واضح است که چنین مسئله مهمی از ایمنی عمومی و نظم مدنی تصمیم گرفته است که در اواسط درگیری بین بهداشت و محیط زیست ، امنیت را در اولویت قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین منابع درآمد شهر مشهد برای خروج از ورود و ورود گردشگران داخلی و خارجی است. با این حال ، واضح است که درآمد نیز راهی است که به سلامتی آسیب نمی رساند.

سرانجام ، تأكید شد كه “این همیشه برای سلامتی مردم مهم است” ، معاون رئیس جمهور گفت: “در آنجا كه مسئله اصلی بسیار مهم است ، اولین كسی است كه ما انجام می دهیم ، اینكه شهرها از ریشه منصفانه تر و با دقت بیشتری برخوردار باشند. “تصمیمات زیست محیطی اتخاذ می شود ، اما برای مردم از اهمیت اساسی برخوردار است: و هنگامی که مردان در برخی موارد نگاه می کنند ، عجولانه ، همه بی ضرر ، به عنوان تاج ، که مغایر با حوزه بهداشت است ، دریافت برای آن یک چیز کوچک که برای شما سودآور بود ، اما به عنوان مثال گفته می شود که آلودگی هوا سرطان زاست ، و این به موقع انجام می شود ، چه کسی گفت که چنین خواهد کرد ؛ اما چه بسیار شدید.

و او گفت ، “وقتی از تاج خواست خدا صحبت می شود ، بنابراین سریعاً و با رعایت ایمنی بینایی وی ، از طریق پروتکل های فضای اجتماعی ، واکسینه می شود و بیشتر مردم باید توسط او محافظت نمی شود ، آنها نیز ، اگرچه احساسات زیادی از مردم نداریم ، به وسیله این مرد. “

جهانگیری تأکید کرد: مسئله زندگی و سلامت مردم مهم است که در همه جا کنترل شود. آخرین سس شماره ، پس بگذارید مردم اولین بار باشند که مقامات قبلی محله بالاتر از خط قرمز هستند. گفته می شود که توسعه دهنده برای هر بخش بین بخشی و سایر موارد اجباری است.

وی گفت: “در حال حاضر ، هیچكدام از پروژه های حداقل یا حداكثر توسعه در زمین اجرا نمی شوند ، مگر اینکه ارزیابی دقیق از اثرات زیست محیطی كه به عنوان توسعه دهنده پروژه است ، انجام شود و می تواند به عنوان راه حل هایی برای رفع آنها باشد.”

ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا