اجتماع و خانواده

سلام هنری به مدافعان سلامت

مؤسسه صبا با برپایی نمایشگاهی از آثار طنز وی توسط «کاوه تیموری» به مناسبت فینال پذیرای سیمرغان سپیدبال سلامت و پرستاران عزیزش است.

به گزارش تی تی آنلاین، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا – وابسته به فرهنگستان هنر – نمایشگاه “سلام پرستار سپید” عصر چهارشنبه (8 دی 1400) ساعت 15 در خیال افتتاح می شود. پیناکوتکا

این نمایشگاه شامل بیست و شش اثر خوشنویسی خطی در قالب نستعلیق است که همگی با مضمون اشعاری در وصف ایثارها، ایثارها، محبت ها و ویژگی های حماسی این فرشتگان در لباس و مدافعان سروده شده است. رستگاری و افتخار افتخار بزرگ. پرستاران کشوری

آثار اجرا شده توسط این هنرمند در سال گذشته به نمایش درآمده است. گزیده ای از اشعار شاعرانی چون افشین علا، عباس براتی پور، رضا اسماعیلی، زنده یاد محمدحسین بهجتی، دکتر زنده یاد. قاسم رسا، سعید بیابانکی، مصطفی محدثی، بابک نیک طلب، مهدی الماسی، مرتضی مرادپور و… قطعات رشته به رشته نوشته می شود.

«درود بر پرستاران آلبا» همزمان با میلاد حضرت زینب کبری (س) الگوی صبر و همکاری با سازمان ملی کربلا برگزار می شود.

کاوه تیموری جامعه شناس فرهنگی است و بیش از 35 سال است که به خوشنویسی می پردازد. برگزاری 15 نمایشگاه در داخل و خارج از کشور، تدریس، تحقیق و نگارش مقالات تخصصی با موضوع عکاسی و جامعه شناسی هنر نمونه ای از آثار وی است.

این نمایشگاه به همراه فهرست دقیق آثار منتشر شده توسط معاونت پرستاری، وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاری رونمایی خواهد شد.
صبا کاوه تیموری از 17 تا 21 آذرماه با حضور همه بازدیدکنندگان، پرستار سپیدبالان و نستعلیق ایرانی طنین انداز هنر تذهیب به خوشنویسان خوش آمد می گوید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا