اجتماع و خانواده

سنجش و ارزیابی ۵۰ درصد نوآموزان

تی تی آنلاین / گلستان از آموزش و پرورش تا سازمان استثنایی کشور گفت: “تاکنون 510،000 دانش آموز جدید یا 50٪ تخمین زده می شود که در کشور باشد”.

سید جواد حسینی امروز برای ترک بازدید از مرکز سنجش آمادگی دانشگاهی و سلامت شرقی ، بسیار است ، بنابراین 885000 دانش آموز جدید سلامت جسمی را به خود اختصاص داده اند و آن را برای ارزیابی آمادگی و معادل دانشگاهی 85 درصد ارزیابی می کنند.

با تأکید بر اساس ارزیابی انجام شده توسط جهان اضافه شده و قدرتهای دو پایه جدا شده در همان روز می توانند بازی را تسریع کنند. “

سرپرست سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور خاطرنشان کرد: امسال با حدود 200 دانش آموز برای ورود به دبستان به پایگاه های ارزیابی جدید اضافه شد.

حسینی اظهار داشت ، به منظور شناخت اتاق انتظار والدین ، ​​افزایش تخمین زمان از 15 تا 30 دقیقه ، افزایش ساعات کاری پایه ها از 4 به 5 ساعت پرداخت الکترونیکی توانایی ارزیابی ، دو تا تمرین ، معلم حیرت زده می خواهد که ابتدا لازم باشد کارکنان می توانند مبنایی برای استفاده از یکی از افراد و اندازه گیری ضد عفونی مداوم دستکش و برای جلوگیری از شیوع ویروس تاج خارها باشند.

وی با اشاره به اینکه در استان گلستان وجود دارد ، 74 درصد دانش آموزان جدید را که در بدو ورود به مدارس ابتدایی برای سنجش صورتحساب بهداشتی و آمادگی علمی و 60 درصد تقویم عمومی وضع شده اند ، اعلام کردند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا