فرهنگ و هنر

سومین پیش‌سمپوزیوم یکصدسال گردشگری ایران

سومین مجموعه سمپوزیوم سالانه تحت وب صدمین سالگرد گردشگری ایران همزمان با هفته گردشگری برگزار می شود.

به گزارش تی تی آنلاین ، در این میزبانی وب که از دوشنبه 5 اکتبر آغاز می شود ، این دوره به بررسی تحولات تاریخی گردشگری در چند سال گذشته و برنامه ها و چشم اندازهای آتی که توسط اساتید و متخصصان این حوزه ها باز می شود ، می پردازد.

موضوع این وبینارها تکامل تاریخی مشاغل هتلداری و اقامتی ، بوم گردی و اقامتگاه های سنتی ، تورها و تورهای ایران ، سفر در ایران ، غذا ، غذا ، نوشیدنی ها و رستوران ها ، هنرها و صنایع دستی ، گردشگری شهری ، گردشگری سلامت و سنتی است. پزشکی ، گردشگری ، تجارت خارجی ، طبیعت و ورزش ، طراحی گردشگری ، فناوری های جدید و مشاغل جدید مسافرتی ، آموزش و خدمات تحقیقاتی گردشگری.

این وبینارها با معرفی سمپوزیوم صد سال گردشگری ایران سه شنبه ، هفته های چهارم و پنجم هفته آینده به همراه هفته گردشگری از ساعت 10 صبح تا 20 شب برگزار می شود.

برای شرکت در این وبینارها که به صورت رایگان برگزار می شود ، می توانید به حساب toursymposium.ir/webinar دسترسی پیدا کنید.

این سومین مرحله از سمپوزیوم صد سال گردشگری ایران است که قرار است در 27 و 28 اکتبر 1400 جشن گرفته شود. حمل و نقل ، پذیرایی ، پذیرایی ، غذا و نوشیدنی ، امکانات رفاهی و خدمات مسافرتی از جمله موضوعات این سمپوزیوم است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا