حوادث

سونامی کاهش جمعیت در دنیا/ فرهنگ بی فرزندی، دیرفرزندی و تک فرزندی

آفتاب نیوز:

بد توکلی با بیان اینکه بحران جهانی بحران جمعیت یک مهرداد ایران بی نظیر است ، اظهار داشت: امروز همه کشورهای جهان در کاهش سونامی مردان درگیر هستند.

وی با بیان اینکه بسیاری از ملل صنعتی در جهان مانند آلمان ، روسیه و اتریش مردم مخالف افول هستند ، گفت: کاهش جمعیت باعث ایجاد مشکلات زیادی در جامعه می شود ، زیرا آنها مدرن را خوب نمی فهمند.

جامعه شناسی در فرانسه و اندیشه به نام بشریت ، فلسفه عصر مدرن را اندیشه کرد و اظهار داشت: فردگرایی جوهر مدرنیته است که تحت صلاحیت خانواده های آنها در مورد کمونیسم و ​​اجرا است و منجر به تغییر در سبک زندگی می شود. یکی از این مهمترین کاهش جمعیت است.

توکلی راد ، برای سالهای 2018 تا 1990 به نرخ رشد جهانی و باروری 3.9 تا 2.5 به جهان فرستاده شد ، گفت: “این انتظار می رود از ادامه این روند ، سرعت و باروری به 20.2 در سال 2050 برسد ، یعنی در بیش از 60 سال آینده رشد جمعیت داشته باشد. بی ارزش.

وی گفت: “افزایش امید به زندگی خانواده و افزایش امید به زندگی پیر و امید جدید.” “رشد جمعیت ما اکنون ، اما نه چندان قابل لمس ، پویایی مردم است. “بلافاصله پس از بحران ، جامعه ما بسیار جدی است و بسیاری از وقایع جمعیتی ایران در سه دهه گذشته توجه کارشناسان جمعیتی جهان را به خود جلب کرده است.

یک عضو مجلس سنا ، دانشگاهی ، دانشگاه گیلان پیام لیس ، با اشاره به برنامه کنترل و تنظیم خانواده در ایران از سال 1965 ، افزود: این برنامه به مدت پنج سال بوده و باعث شده است که میزان بارور از 95/3 به 1.24 در سال 1995 افزایش یابد. این شتاب سریع رشد جمعیت ، استفاده صحیح از محرومیت در 27 سال آینده نیست.

وی رشد اقتصادی را به یک نیروی کار جوان نسبت داد و گفت: در امر اجتماعی ، به منظور نگاه به ابعاد ، اما با بحرانی که ما به عنوان موتورهای جستجو مانند پرسپکتیو با آن روبرو هستیم. متأسفانه امروز مسئله مهم ، جمعیت و فرهنگ ، فرزندان یتیم اواخر دوران کودکی و یک خانواده در ایران ایجاد شده است.

و جامعه شناسی در فرانسه ، تأخیر در ازدواج مهمترین عامل در کاهش جمعیت است. “در حال حاضر متوسط ​​سن ازدواج برای زنان 24 سال و برای آقایان 28 سال و میانگین سنی 4.5 سال ازدواج و فرزندآوری است که تأمین می شود. من به خانواده گسترده ای تبدیل شده ام به یک خانواده هسته ای سزاوار این است که سیستم بزرگتر احیا نشود.

بد توکلی با بیان اینکه اتاق یک خانواده بزرگ ، زوجین را به کاهش جمعیت تشویق می کند ، افزود: فرزندآوری و اینکه چگونه هر کودکی را چگونه می توانیم به دلیل مشکلات با چنین بزرگسالی دچار بحران اجتماعی شویم.

زوج های نابارور با اشاره به افزایش چهار برابری ، تأکید کردند: “ما به یک مشاور ویژه مردم و سیاست های دولت احتیاج داریم ، زیرا اگر او یک جمعیت جوان داشته باشد و آنها کار نکنند ، و بدون کار ، سرانجام رشد اقتصادی و توسعه پیدا می کنند.” خوشبختی ، و این اتفاق نیفتاده است.

وی گفت: “مسئله ای است که با فرزندآوری رابطه معکوس دارد.” “در حال حاضر ، بیشترین رشد جمعیت در کشورهای آفریقایی است.” رشته تحصیلی را ضبط کرده ام و در مورد ماهیت نوع آموزش در همان زمان موضوع ما به شیوه ای منحصر به فرد است.

توکلی راد با تشویق ایجاد جمعیت ، همانطور که اتفاق افتاد ، به منظور افزایش جمعیت در بسیاری از کشورهای توسعه یافته ، یکی از مشکلات خارج از جهان است و گفت: اگر بخواهیم در سالهای آینده به فرمان ازدواج ، مسکن و کار امکانات برای جوانان خود تبعیض نژادی و نه صورت بپردازیم. با کنترل سیاست های جمعیتی برای 10 سال آینده ، می توانیم به جمعیت پویا دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا