فرهنگ و هنر

«شاهد یاران» منتشر شد – تی تی آنلاین

در آخرین شماره ماهانه “شاهد یاران” که به موضوع شهدا می پردازد ، در گروه های ورزشی برای استفاده از مجلات Demo منتشر شده است.

به گزارش “ایسار” ، آخرین شماره ماهنامه “شاهد یاران” که مربوط به شهدای ورزشکار است ، در گروه مجلات Demo منتشر شده است.
شماره های 174 و 175 ماهنامه شاهد یاران با عنوان “درود بر قهرمانانی که مدال آنها اعطا می شود” به شهدای ورزشکار ، سخنرانی ، سالن های سخنرانی فرمانده مسعود سلطانی فر محمد رضا ساکت ، حاج احمد پورزند ، سردار مجید مشایخی ، حسین نوفلاح ، علیرضا طوقانی ، وهب همدان ، زهرا حاج علی ، محسن رضوانی ، مجتبی جوهری ، ناصر کاظمی و شهربانو اسلامی توسط گروه مجله شاهد منتشر شدند.
در این شماره ، مقالات مربوط به “ورزشکاران نیرومند و م faithfulمن هستند / گزیده ای از امام خمینی (ره) همانطور که درباره دفتر ورزش و ورزشکاران در سکوی قهرمانی است / بیانات آیت الله خامنه ای ، در جلسه کنگره شهدای ورزش” شهدای ورزشکار “و پیروز شدند یک افتخار بزرگ برای شهر ورزش ما / سعید اوحدی ، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد امور ایثارگران شهید “،” شخص تیم سپاهان آسپادانا و فرهنگ کشور زاینده رود / سردار شهید حسن قاضی “،” قهرمان و رکورد آسیا / وزنه برداری شهید علامی و دورئی واسطه ” ماهی طلای ایران به دریای ابدیت پیوست / شهید حسن نوفاله انتقام جویان ، شنا ، شیرجه و واترپلو “،” دو گزارش از سوابق و علایق ورزشی شهید حسن تهرانی مقدم “و” شهیدان جلیلوند و خانه دهقان نیا “” مرد متاهل.
در مقاله ای با عنوان “محله قدیمی پادشاهان آسپادانا” ، به زبان مادری می خوانیم “سردار شهید حسن قاضی” ؛ صدام قبل از نابودی پیش می رود ، و برای اینکه شما آن را به آن محدود کنید ، و مکان را با حوله و دمپایی مرتب کنید ، امیدوار است که او همیشه به او بازگردد … او گفت: “مادرت را از تو خواهش می کنم تا بتوانم به خدا و شهدا بروم ، در اسرع وقت وظایف احکام او برای من سنگین نیست ، هستند.” هرچه گفتم ، آنها ازدواج می کنند ، شما صحبت می کنید ، زیرا اینگونه نیست. یک بار قانون اساسی به اندازه نور صداقت و خانواده اش بود. حسن قولي را كه من داده ام پيشنهاد كرد ، اما قصد ازدواج نداشت ، به دنبال دختر افراد نبود. از او پرسیدم ، چرا نگاه نکرد ، و به افتخار مادرم و قضاوتهایم گفتم ، اما در ذهن ازدواج نکردم زیرا به تو گفتم ، دیدم ، در برابر آن گناه کردم “این کودک بسیار پاک بود. “
هشتاد و پنج شماره “شاهد یاران” در صد صفحه ویراستاری “سردار یعقوب سلیمان درباره کار و مطالعه” رحیم نریمان منتشر می شود. مجله مورد علاقه خود را از قدرت سیستم الکترونیکی شاهد mag.navideshahed.com انسانی و یا تماس با 88823584 نسخه ی نمایشی امضا ضبط.
پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا