اجتماع و خانواده

شرایط دریافت سوخت اضطراری/ برخورد جدی با متخلفان و سودجویان

تی تی آنلاین/ گلستان مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گلستان با اشاره به شرایط دریافت سوخت اضطراری گفت: 15 جایگاه در استان گلستان برای دریافت سوخت اضطراری شناسایی شده است.

عیسی افتخاری امشب در گفت و گو با خبرنگاران گلستانی گفت: شاید استان گلستان در مدیریت توانمندی ها و میزان رضایت از کشور در جایگاه خوبی قرار دارد.

وی با تکذیب اینکه فقط کامیون های سوخت اضطراری هستند که کارت سوخت رایگان دارند، افزود: 15 جایگاه در پنل اصلی وجود دارد که وظیفه ارائه کارت سوخت اضطراری خودروهای دیزلی تا 100 کیلومتر را بر عهده دارند، ابتدا باید کارت سوخت بگذارند. روی کارت خوان برای سوخت 100 کیلومتر بعدی پس از دریافت نشدن غذا مفید است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گلستا افزود: همچنین افرادی که به هر دلیلی سوخت کاغذی همراه خود ندارند از غذای رایگان بهره مند می شوند اما در صورتی که شماره گواهینامه رانندگی ثابت کند فاقد کارت غذا هستند. کارت غذای آن اعتبار دارد و به مدت سه ماه بسته می شود و رزرو غذا متوقف می شود.

افتخاری افزود: مشکل اینجاست که خودروهای دیزلی برای فعالیت و اشتغال خود باید مجوز UTCMS.ir داشته باشند و پس از انتشار، غذای خود را از طریق ایستگاه های بهره برداری و سفر آزاد کنند و حمل و نقل سوخت در شهر وجود ندارد.

وی فریاد زد: به همه مردانی که غذا می‌خورند غذا داده می‌شود و با متخلفان و منفعت‌کنندگان بسیار جدی برخورد می‌کنیم.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا