استان ها

شرایط ورزشگاه آنجلی گریه می کند

براساس اخبار آنلاین از آنجلی ، محمد احمدزاده با اشاره به تعطیلات مسابقات فوتبال اظهار داشت: در حال حاضر هیچ چیز جدیدی اتفاق نیفتاده است. بازیکنان ما به صورت جداگانه تمرین می کنند. ما از مسئولان شهرستان خواستیم که یک تمرین دسته جمعی انجام دهند ، که به دلیل درخواست ما برای تاج رد شد ، بنابراین ملوانان به صورت جداگانه عمل می کنند.

سرمربی تیم فوتبال مالوان ادامه داد: در چنین شرایطی هیچ کس نمی داند چه کاری انجام دهد و برنامه چیست. این کار نامشخص است ، اما اتحادیه مقصر نیست و نمی تواند تصمیم قطعی بگیرد. ما از این امر آگاه هستیم.

احمدزاده اظهار داشت: البته فدراسیون فوتبال می تواند قابل پیش بینی باشد ؛ به عنوان مثال ، اگر شرایط لازم برای برگزاری بازیها تا یک تاریخ مشخص فراهم نباشد ، باید تصمیم گیری شود. باید توافق حاصل شود و پیش بینی ها باید انجام شود.

وی درباره ارتقاء تیم 1 18 تیم برای لیگ برتر و دو تیم برتر لیگ برتر گفت: “بسیاری بر این باورند که 1 تیم Pre برای لیگ برتر ما خیلی ناچیز است.” به نظر من ، داشتن تیم معقول برای لیگ مناسب تر است. ما مدتهاست که این نظر را می دهیم و فکر می کنم ممکن است ، اما به این ترتیب نیست ، اکنون دو تیم برتر جدول لیگ دسته یک به لیگ برتر خواهند رسید.

در بخش دیگری از سخنان خود ، سرمربی تیم ملوان درمورد حمایتی که به احمد دنییملی نماینده آنجلی در پارلمان و تیم مالوان داده بود صحبت کرد. با گذشت سالها ، او هر کاری که ممکن بود ، مستقیم و غیرمستقیم انجام داد. اکنون که او عضو پارلمان است ، فکر می کنم او می تواند تیم را آسان تر کند و امیدوارم که به ملوانان کمک کند.

احمدزاده گفت: “در سالهای اخیر فوتبال در آنجلی زیر صفر افت کرده است.” استادیوم آنجلی گریه می کند. من نمی توانم یک استادیوم قدیمی تر از این را بپذیرم. امیدوارم آقای دنیالالی همچنین در مورد زیرساخت های فوتبال آنجلی فکر خواهد کرد.

وی همچنین از اژدها اسکیچ ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ، که درخواست ملوان داشت ، نام برد. وی گفت: “خوب است که آقای اسکوچ سرمربی تیم ملی ایران باشد و ما به او رسیدیم.” ما می توانیم از طریق فدراسیون برای حل مشکلات حقوقی و شکایات اسکای از کمک ملوانان دعوت کنیم.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا