فرهنگ و هنر

شرح دعای روز بیست‌ویکم ماه مبارک رمضان+صوت

در سخنان چهار ماه مبارک رمضان گفت: “چقدر دکتر بالا می رود هر آنچه را که به نفع خدای ما است انجام می دهد. بیشتر و کمتر موثر است وقتی که ، و او را نگویید. اینکه ممکن است برآورده شود که روح خدا ، او به ما می دهد ، اگر پیدا کردیم ، روزهای او خدا را خوشحال می کند ، و مایل به ساکن شدن با ما هستیم ، و گفت ، شاید شکایت در دل هایشان به خداوند باشد ، که اندکی از ما را به هیچ کس داده است ، و او نیز از این راضی نیست ، که خداست ، یا در اختیار ما است. »

به نام خدا

“خدای ناکرده که دلیل بیماری شما وجود ندارد ، مگر این که آنها تقریباً سربازان جهنم هستند و هیچ قاضی یا قاضی یا قاضی ندارند.”

“خدایا ، من بر لذتهای شما استراحت می کنم و هیچ شیطان در من و خانه من وجود ندارد و پناهگاه بهشت ​​را می سازم که پاسخگوی نیاز سالکها باشد.” »

به گزارش تی تی آنلاین ، آیت الله مجتهد فراز تهران در اظهارنظر خود گفت: “خدای ناکرده که ما به هر دلیلی افتخار کنیم ، وی گفت:” خدا چیزی پیدا خواهد کرد تا بتواند مرا تحقق بخشد. ” بنابراین ما باید یک رهبر را به خدا رعایت کنیم که ما آزاد هستیم.

این می افزاید: اگر می خواهید بدانید که آیا در یک حدیث هستیم که خدا از شما راضی نیست ، خود را بچرخانید و ببینید آیا در قلب خود خدا راضی هستید که چرا گوشه ای در چیزی ، و وجود دارد . شکایت شما چیست و دلیل اینکه خدا به کسی که آنها را به من عطا نکرده است ، خداوند به آن چیزهایی که پر نشده اند ، نشان داد: اما شما راضی نبودید. و خدا با آن

وی گفت: “شما دوست دارید به عنوان پزشک صبور باشید.” در ساعت 10 بعد از ظهر ، او نزد پزشک بیمارستان رفت و آن را به جایی داد که ممکن است عاشق آشپزخانه باشد. در یک اتاق ، آنها هرگز 8 بیمار را نخوابیدند و به او گفتند که بیمار سوپ چلوکباب را بخورد و آن را به بیمار و دیگران بدهد. اکنون ، از داشتن غذای محروم ، كه باید به پزشك صبر داشته باشد ، با پزشك نزاع نخواهد كرد و باید انجام شود ، اگر این عمل جراحی كسی نباشد كه می داند كه باید بخورد. از نظر پزشک همه بیماران ، بنابراین باید در پیشگاه خدا باشیم.

این رفتار استاد مانند دکتر ادامه می دهد صلاح صبر و شکیبایی را می داند ، هر چه باشد خداوند متعال نعمت ها را برکت داد. بیشتر و کمتر موثر است وقتی که ، و او را نگویید.

آیت الله مجتهد تهرانی وقتی انتخاب شد که فهمیدیم که روح خدا از همان حقیقت راضی است اگر شما به خدا شکایت می کنید ، که کمی به ما داد ، از آنچه خدا برای ما است راضی نیستید.

وی گفت: “ریشه حسادت و شعله ور شدن.” ما با نعمت های زناشویی وسواس داریم و همچون فحاشی هایی همچون معمول و اکنون و در روزهای ماه رمضان و در ذهن او و قسمت هایی از بدن ما قرار دارد تا در دام نیفتیم تا نقص کشورهای همسایه و دیگر نارسایی ها سریع باشد.

در ادامه می گوید: ما یک حدیث داریم که وقتی روزه می گیرید ، گوش های خود را ، چیزی که روزه می گیرند. به چیزهای غیبی و آواز ممنوعه یا حتی اگر آنها غایب نباشید ، بر روی پوست ، مو و صورت آن زبان گوش ندهید: بنابراین به غیر محرم ها نیست. با این حال ، مصرف کننده به طور کلی در اواخر ماه اول روزه می گرفت.

آیت الله مجتهد تهرانی گفت: ما حدیث کسانی که روزه نمی گیریم همانطور که عبادت خالص مانند آسیاب حیوانات انجام نمی شود. اما توسعه غرب ، جایی که آنها شب بودند ، صبح تا صبح زود قدم می زنید.

وی با بیان توضیحات شیب ، “والا تاجلال للشیتان فی علی علی”: در این بخش می خوانیم که شیطان دیگر نیازی به یافتن راهی برای من در روزهای بعد از ماه رمضان ندارد. شما از من چه می خواهید من نمی توانم راهی برای انجام ما پیدا کنم ، از این طریق شیطان است؟ ما حدیث داریم که شیطان هیچ ارتباطی با قبایل قبیله اسرائیل ندارد. چه چیزی را بخاطر بسپارد ، او برای کسانی که صبح زود قیام می کنند ، و طلوع ترس از خدا ، که گریه می کنند ، بخشش می کند.

آیت الله مجتهد تهران در تفسیر خود فراز فرمود: “خدایا ، بهشت ​​را بساز و جای خانه است.” بازگشت به خانه به آسایشگاه بهشت ​​است. علی که شیعه و تشنگی (ع) و اهل بیت (ع) است ، به خواست خدا ، به جهنم نخواهد رفت. امام صادق عطش (ع) می گوید: “از ایمان خود لذت ببرید و برای شما دعا کنید.”

و ، او اضافه می کند: آیه از كسانى است كه در ایمان هستند ، به خاطر شفاعت او كشته شدند. برای کفار و برای آن که در قرآن در آیاتی با همین شماره توضیح داده شده است باید یک طعمه باشد. ما تجدید می شویم و یک یا دو نمره کم می گیریم. اما از آنجا كه ما شيعيان شفاعت اهل بيت هستيم عطش (ع) ما را در بر مي گيرد.

در آخرین اظهارنظر ، معلم بزرگ اخلاق در پایان سخنان گفت: اوه ، پای و قاضی احتیاج دارد. “جواب دعاهای ما.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا