فرهنگ و هنر

شرح دعای روز بیست و ششم ماه مبارک رمضان+صوت

در روز نماز مقدس و بیست و ششم ماه رمضان آمده است: “در این روایت نشانه ای است که دیدن تقصیر او عالی نبود ، در حالی که کسی که یک نقطه کوچک را می بیند. این حدیث توسط پیامبر معصوم (علیهم السلام) وقتی شخصی از دیدن آن خوشحال می شود تقصیر از طرف او است و هیچ ارتباطی با تقصیر شخص دیگری ندارد.

به نام خدا

“خدایا ، قیمت منصفانه و سهمی عادلانه برای بخشش به ما بده. این قیمت ، رقابت قیمت و یک چاه یا یک جلسه عمومی قابل قبول بود.”

“خداوندا ، تلاشهای من در این ماه تأیید شده است ، و در این ماه گناهان بخشیده شده اند ، و آنها در آن ازدواج کردند و تخلفات من در آن پوشیده شده است ، اوه ، شنوندگان ، بویژه مطیع.” »

به گزارش تی تی آنلاین ، آیت الله مجتهد فراز تهران در اظهارنظر خود: “خدایا نعمت جهانیان را به ما عطا کن” ، در این مرحله گفت: “در این مرحله به خدا بخواه که تلاش کند ماه مبارک رمضان را انجام دهد.” کلمه “تشکر” به معنای “تشکر” است و هدف از این گفتار “قبول” و “دریافت” است.

وی می افزاید: مردم سخت کار می کنند و به سرعت گرسنه و تشنه شدند. اما این نه غذا خوردن و نه نوشیدن نیست ، و اگر آنها خدا را دیدند ، و می خواهند بخوابند ، و به تلاش کسانی که همچنان در ماه رمضان ادامه می دهند احترام نمی گذارد ، خدای ما ، که نمی دانست چه کاری را برای ما انجام می دهد. اگر این کار را نکنید ، مشکل است و هیچ چیز بدی برای ما نیفتاده است.

معلم می گوید: “شما نباید غمگین شوید که از اعمال ما آسیب نبینید.” مثلاً انرژی غیبت. اگر غایب باشد ، 40 روز از نوشته های شما خوب است و غیبت آن وجود دارد ، اگر به خوبی انجام نشود ، آن مرد قادر به بخشش است. این نامه های معصومین است که توسط تشنگی (ع) نوشته شده است.

“من خودم را متعهد می دانم که چه چیزی را باعث شده است و هرچه ما گل و بذر ایجاد کنیم ، و نمی توانیم ، زیرا هیچ نقصی نداریم. این داستانی است که” انسان ستون فقرات یک دیدن کوچک در چشم و شاخه آن سن است ، اما از بین نرفته است. در چشمان من. “

آیت الله تهرانی تأیید می کند که مرجعی وجود دارد مبنی بر اینکه این گزارش مجتهد را بیمار نکرده است. اما او که مردی را در یک نقطه کوچک می بیند.
این دیگر شهرهای دانشمند الهی نیست: این حدیث از تشنگی معصوم (ع) برای نعمت بوده است ، کسی است که هیچ ارتباطی با کسی ندارد که ممکن است مجبور به انجام آن باشد و آنچه را به عنوان تقصیر خود می داند ، هرگاه تقصیر هر کسی باشد.

در ادامه اظهار نظر می کند: “ما از گناهان و کردار خود برای دیگران بخشش می خواهیم.” این سخن خدا توسط گناهان ما رحم کند و او نیز باید بجا آورد. ما از خدا می خواهیم گناهان ما را قبل از ماه رمضان مرتکب شود ، ماه رمضان فصلی است و بازگشت پاداش معنوی ، حتی یک ماه خواب با پرهیزکاری محسوب می شود.

آیت الله مجتهد تهرانی رانندگی می کند ، با درآمدهای ماه رمضان قادر به از دست دادن درآمد زندگی نیست؟ پیامبر اسلام در خطبه شعبانیه گفت »

و دوباره: “من نمی توانم در نماز صبح با مقداری وزن بلند شوم که این نشان از گناه است.” حسن عسگری به امام (ع) گفت: نماز صبح و شب را اقامه می کند اما این نمی تواند باشد. و برخی به نام “گناه محدود نیست. این دعا می کنند که گناه است و استغفار می خواهد.
رفتار عالی استاد حوزه های علمیه ، آماده روشن شدن و خارج شدن از خواب به دلیل مزایای آنها است و تأکید کرد: یک آهنگ خوب گفته است: “او نمی داند که آنها جادویی ندارند” ، کسی که در سپیده دم می خوابد. که او است که ندارد ، و بسیار مهم است. توسط حدیث معصومین پیامبر (ص) که فرمود تعجب این است که آنها به دنبال مفقودین می گردند ، علاقه ای ندارند.

فرمود: برای تضمین شستشوی تاریکی شب ، صد برابر ، و ببین: من کی هستم؟ شاید خود را پیدا کنید. اگر متوجه شدید می خواهید دعا کنید.
وی در ادامه سخنان خود می گوید: “وهبیا مشتورا متناسب است” “خدای من ، نمی دانم چه چیزی پنهان است ، تقصیر من را می داند.” خدا “ستاره جلال” است و مجاز نیست بدانید گناهان ما چیست. زیرا گناهی وجود دارد ، او حدیث را انجام می داد ، که دو نفر از افراد در یک وجود ندارند. اگر تقصیر نتوانست جسد را دفن کند.

وقتی از آیت الله مجتهدی صحبت می کنیم این دعا: در پایان سخن ، پروردگارا ، همه آنها مطیع اکثر شنوندگان هستند. چه ممیزی اگر آهسته تر صحبت کنید ، هنوز خواهید شنید. حضرت موسی (علیه السلام) به خدا فرمود: “پروردگار ، اگر آهسته تر صحبت کنی ، اگر من در آن نزدیکی بودم و اگر مسافت طولانی صحبت می کردم.” خدا گفت: “من یک زندگی برای زندگی مشترک هستم. با شنیدن این که خدا بیش از همه است ، پس خدایا که بیشترین اطاعت را می شنوید برای ما دعا کنید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا