اجتماع و خانواده

شرط سفر در نوروز/وضعیت کرونای انگلیسی/ورود ۲۵۰ هزار دوز واکسن چینی؛ بزودی

از صحبت با ستاد ملی جلال در زمین ضمن توضیح وضعیت و برخی از واکسن ها حاکی از توضیح جزئیات شرایط سفر و تعطیلات گردشگری برای عید است.

دکتر. مهمانی های علیرضا در گفتگو با تی تی آنلاینوضعیت گردشگری و نوروز ، رواج تاج ، گفت: “به طور کلی ، بحث در مورد آرواره های نوروزی و مطرح کردن آن به ستاد مرکزی تاج برای تهیه برنامه ای که ما در دست داریم. به هر حال در عید اول و همچنین عید آینده باید فراموش شود که ما نیز در تاج عید اولین هستیم و آنها در رودخانه دخیل نبوده اند. بنابراین ، سه روز و ایوان وجود دارد ، من بسیار خوشحالم که نوروز بومی ما بود.

نوروز در سفرها به 4 گروه تقسیم شد

وی افزود: بنابراین این است که اگر بیماری به زوال ادامه یابد ، تعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از تاجگذاری زمین بسیار کاهش می یابد و تعداد شهرهای آبی و زرد بیشتر از این است که برخی افراد نمی توانند پروتکل سفر را دنبال کنند “دارند. به عنوان مثال ، هتل ها اکنون می توانند فعالیت کنند. اگر ما بتوانیم افرادی را که تحت مراقبت و نگهداری پروتکل ها هستند در هتل اسکان دهیم ، بسیار راحت تر از مکان های دیگر است که هیچ کنترلی بر آنها ندارد.

رییسی اضافه می کند ، در بیشتر قسمتها از هم جدا شده و به چهار نوع جاده تبدیل شده است. او قصد داشت گروهی از مردم ، به این ترتیب که وقتی طولانی است ، با سفر خود در خواب است ، با هدف سفر ، یک سفر ، و این باید در هتل ها و تورها باشد ، شامل سازمان گردشگری است که می تواند به بحث در مورد گردشگری منجر شود. گروه دوم افراد می توانستند ترتیب قیمت رزرو هتل و محل اقامت اما مسافرت با ماشین یا پرواز و غیره را بدهند. این گروه برای نظارت و توانایی قدرت و برتری دارند. راه سوم از راه چهارم وجود دارد ، هر کدام به جای خودشان ، و به دادگاه ها اعتماد نمی کنند و در مکان های دیگری که در آن مسیر می روم اردو می زنند.

او گفت: این گروه از یک و دو قابل کنترل است که شامل چهار گروه ممنوع است ، اما هنوز سوال در مورد گروه سوم وجود دارد که این گروه واقعاً قابل کنترل نیست.

در سفرها متعلق به ستاد ملی نوروز است

از صحبت در ستاد شکوه ملی تأکید کرد: “از طرف دیگر ، مسئله رفراندوم شهرها نیز وجود دارد.” وقوع این رویدادها و دوستان به ذکر وضعیت سلامتی آن است. این اتفاق می افتد اگر از چهارم. اگر اکنون ، و وضعیت و یک چشمه ، یکی بیشتر از این ، برای این وضعیت ، به این دلیل است که درست است ؛ اما اگر ، با این حال ، افزایش چهارم ندارد: همه اینها مشاوره باطل ، انجام خواهد شد. اما ما به شما دوستان خود اعلام می کنیم که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آینده وجود ندارد ، با توجه به شرایط. در صورت تغییر آن ، و اکنون وضعیت و طراحی مشخص ، و آنها نیز دچار تغییراتی می شوند. اگر موردی در شهرها باشد ، قرمز است ، مطمئناً آنچه زشت و غیره است بین شهری و محدودیت های اعضای او را ممنوع می کند.

3 ویژگی ویروس کرونا انگلیسی است

معاون وزیر بهداشت ، به دلیل سوال تی تی آنلاین در مورد گردش این مرد در انگلیس در این کشور ، گفت: “در انگلیس ، ویروس کرونا صحبت های زیادی دارد این است که از عفونت بسیار بالایی برخوردار است ، زیرا علائم آن نسبت به افراد جوان بیشتر خواهد شد. ، و رقم مربوط به ریه سوم این است که با ویروس اصلی ووهان متفاوت است ، تا حدودی در حال حاضر بسیاری از آنها به میزان کشندگی 30.

وی افزود: به طور کلی ، اپیدمی مردی که انتقال قدرت بالاتری دارد ، ویروس سریعاً تغییر می کند. این اولین کسی نیست که در بین نامزدهای جشن شصت صاحب اختیار می شود ، او پس از آن بزرگ می شود ، و مرد قبلی است: و آنچه که از شهر باقی مانده است ، و قبل از تحویل او مرد دریافت نمی کند. اما اگر تشخیص در سطح شهر باشد و قوی باشد و بتواند آن را در اطراف بیمار قفل کند ، احتمال شیوع بیماری بسیار کاهش می یابد.

رییسی تأکید کرد: از زمان شناسایی ویروس ، حتی اگر برای جایگزینی ویروس قبلی کنترل نشود ، حدود سه ماه طول می کشد. او دلایل زیادی برای جلوگیری از پیوستن به پروتکل های افراد شاغل ، کارآفرین و غیره داشت. خیلی کند

انگلیس مردی را روی زمین گردش داده اما شوهر قبلی را ترمیم نکرده است

وی گفت: “این واقعیت که دارای حوادثی در سطح کشور است ، اما هنوز یک مورد قبلی ایجاد نکرده است.” من مرد اهواز لاتین را بسیار پایان یافته پیدا نکرده ام: قزوین ، البرز و تهران ، اما اینکه آنها مقدار کمی از کوره ها را محدود کرده اند.

250،000 دوز واکسن 10 روز آینده وارد مرز چین شوید

رییسی گفت: واکسنهای Glory هند و چین و واردات آنها از طریق زمین انجام می شود: “واکسن چینی نیاز به یک سری اسناد دارد که توسط سازمان غذا و دارو ارائه شده است و ما امیدواریم که هفته آینده تا 10 روز ، اولین هویج هزاران نفر در حدود 250 واکسن Sinofarm چینی و قرارداد امضا شده ، سپس به تدریج به زمان کمی برای ما کاهش یافته است.

خشم وعده داده است که 4.2 میلیون دوز واکسن در پایان ماه فوریه Astraznka وارد کند

وی این کار را ادامه داد و گفت: “آیا شما موافقت می کنید و در واکسن بهارات هند به شما قول داده شده است که Kovovacin گفته شود ، اما این مساله قطعی است و در همان زمان واکسن چینی منتقل نمی شود” طبق توافق انجام شده ، همانطور که گفته شد تصویب شود ، او یک میلیون نوشیدنی مصرف می کند ، که می تواند در ماه آوریل به ما برسد ، اما بهترین امید ما این است که واکسن Kovacs و Astraznka باشد من گفتم که از اواسط ماه ژوئن تا پایان فوریه ، طبق نامه ای که به ما وعده داده شده ، دو هفته آینده 4.2 میلیون Astrazenka دریافت می کنیم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا