حوادث

شرط فعالیت صنوف پرخطر از فردا / قلیان همچنان ممنوع

وی به معاون نظارت بر اماکن عمومی Story Security تهران گفت

آفتاب نیوز:

سرهنگ نادر مرادی با اشاره به دستور رئیس جمهور مبنی بر بازگشایی کلاس ها پس از تعطیلات عید سعید فطر ، اظهار داشت: پس از رئیس جمهور به جلسه ستاد ملی برای مدیریت و مقابله با افتخار به وزیر بهداشت از بازگشایی کلاس های پرخطر و مکاتبات و پیگیری های انجام شده در تهران سرانجام اتاق صنفی دفتر مقر ، تصمیم گرفته شد كه همه كلاسها بعد از تعطیلات عید سعید فطر ، عملکرد كامل و پروتكلهای ایمنی فعالیت خود را آغاز كنند.

وی با بیان اینکه این کلاس ها شامل همه کلاس ها است و مواردی که استثنائاتی در آن ایجاد کرده است ، گفت: همچنین به آنها گروه های پرخطر نیز گفته می شود و این کلاس ها با دستورالعمل های جدید مجاز به بازگشایی و بهره برداری از سه شنبه هفته جاری نیست. با این حال ، مواردی در ذهن وجود دارد.

شرایط کلاس های پرخطر از فردا / قلیان ممنوع است؛

مرادی تأکید کرد: همه واحدها باید سامانه Forum salamat.gov.ir را از طریق کد امنیتی و مجوز نصب واحد در انجمن صنفی خود ثبت کنند. بدیهی است بدون اقدام به دریافت مجوز و کد ثبت نام ، این اقدام صحیح است.

سرپرست معاون امنیت عمومی خاطرنشان کرد: از روز سه شنبه رستوران ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، آشپزخانه ها ، رستوران های فست فود ، حمام ها ، سونا و مراقبت های ماساژ سالن های پذیرش و اتاق تشریفات در چایخانه ها ، و سه امتیاز خطرناک ترین بود. کلاس Sertorins. “از آنجا که فاقد پروتکل های بهداشتی است که باید رعایت شود. اما ممنوعیت قلیان هنوز در فروشگاه وجود دارد و به آنها اجازه تهیه قلیان اتحادیه ها داده نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا