استان ها

شرکت آبفای البرز وضعیت نارنجی اعلام کرد

بر اساس پیام آنلاین البرز؛ “ذوالفقار مهدی زاده” همزمان با افزایش شدید دما در هفته های گذشته ، میزان مصرف آب آشامیدنی در استان پرجمعیت البرز اعلام شد.

مدیر آب و فاضلاب البرز گفت: “بر خلاف همه پیش بینی ها و پروژه های پیش بینی شده در فروشگاه ، ذخیره و توزیع آب آشامیدنی متعادل در حال حاضر البرز در برابر کمبود آب به دلیل خشکسالی و شرایط گرما که گزارش ها از 50 سال گذشته جدید نبودند. .

مهدی زاده در بالا اظهار داشت ، استان البرز با کاهش 38 درصدی بارندگی سال به سال مقایسه می شود.

و دوباره ، میزان مصرف آب در استان البرز در ژوئن امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش به معادل چهار میلیارد لیتر را نشان داد.

مدیرعامل فاضلاب آب البرز افزود: در مجموع ، هنگامی که دمای هوا و افزایش مداوم قطعی برق و مصرف آب به عنوان شبکه توزیع نوشیدنی ، کمبود جدی وزن را حفظ می کند ، زیرا مصرف آب در تابستان بیش از تولید است ، ما با کاهش جدی حجم ذخایر آب

وی با اشاره به هفته صرفه جویی در مصرف آب (1 تا 7 ژوئیه) گفت: “ما وضعیت نارنجی تولید و مصرف آب را در آینده نزدیک با تعارض جدی روبرو نخواهیم کرد”: “در همه روش ها برای مقابله با این شرایط دشوار پیشاپیش اگرچه به دلیل اینکه آنها برای اجرای برنامه ها بسیار ناپسند هستند ، و او فکر کرده است ، از آنچه گفته شد ، اما شرایط خاص (حاکم دمای هوا و انتهای دیگر آن افزایش می یابد ، و غیره) ، بیش از آنکه به کمک خدا نیاز داشته باشیم ، از جوانترین روز این روز مردان ما در استرس در سراسر استانها به سر می برند و بنابراین بخشی از تابستان می شوند.

مدیرعامل شرکت آبرسانی البرز ، شرکت فاضلاب گفت: “اگر 10٪ در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، می توانیم در تابستان و تنش کم آب البرز امیدوار باشیم”.

توصیه هایی که باید برای کاهش آن انجام شود گفت: حدود 33٪ از مصرف خانوار در حمام ها اتفاق می افتد تا درصد لازم برای کاهش زمان حمام به ویژه برای پنج دقیقه کاهش یابد.

همچنین ، از این واقعیت که کولرهای آبی حداقل 300 لیتر آب برای یک روز مصرف می کنند (معادل مصرف حدود نیمی از خانواده) ، نباید پایان بسکتبال باشند و با پیشرفت بیشتر ، بدون ، رنگ کولرها و سایبان چیست ، تا از سرما استفاده شود. از استفاده از ایمان ، از تهویه هوا به آب ، مناسب روز شب ، جلوگیری کنید تا ممکن است به ارتفاع مخازن ذخیره شود.

مهدی زاده گفت: شستن اتومبیل ها ، پارکینگ ها از میزبانان خود در آب استفاده می کنند و در هر شرایطی هزینه های لازم را انجام می دهند ، از جمله با مشاهده این موارد ساده آب بالاتر از آن می توان در شرایط آب “کثیف” تنش یافت.

شرکت آب و فاضلاب 1.5 میلیون مشترک البرز دارد.

80٪ آب آشامیدنی ساکنان این استان از 20٪ تا سه میلیون نفر در زمین و سفره های زیر آب و استخرهای مخصوص ماهی است.

46

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا