اجتماع و خانواده

شرکت “رسا تجارت نوین” ۴۲۰۰ میلیارد تومان به شهرداری بدهی دارد

در شورای اسلامی شهر تهران گفت: “طبق تحقیقات انجام شده توسط شورای شهر ، این مبلغ به دلیل” راسا تجارت نوین “از شركت (4) 200 میلیارد تومان است ، شهر تهران برای پیگیری این موضوع ابتدا جمع آوری و پرداخت شد . ”

به گزارش تی تی آنلاین ، در پایان جلسه 292 در شورای شهر تهران و مردم محسن هاشمی ، و به خبرنگاران گفت: “بررسی حسابرسی سازمان املاک و مستغلات در سال 1994 ، که تصویب و اعلام شد ، یکی از دستورات این جلسه بود.” این طرح برای جستجوی مدارکی است که باید به خاطر سپرده شود ، و بودجه عمومی شهرداری بنیاد همکاری سپاه و قراردادهای منعقده با “Rasa Tejarat Novin” و “Rasa Tejarat روح” در شهرداری ثبت شده است.

و او گفت: “این بدهی های شهرداری تهران نیست و بنابراین این سازمان است که باید پرداخت شود اما منحل نمی شود ، اما حتی در گزارشی که او آماده است در این زمینه اختصاص اعتبار غیرقانونی پرونده ها و به همین میزان پولهای بدهکار و این سازمان و شهرداری به همین دلیل. ، که این میزان بدهی “Ra Tea Tejarat Novin” است که شهرداری به شرکت و تهران محاسبه شده است (5 ) میلیارد تومان.

وی گفت: “در این تحقیق و از شهرداری خواسته شده است که دلایل خود را برای این کار پرداخت کند و این که اگر قرار است پرداخت شود و چه خبر است”. در واقع ، شورای شهر ، یک شهرک ، و مطمئناً من از نظر تعداد موارد در شهر اطلاعاتی در این زمینه نداشتم و برای پیگیری بررسی علل ، آنها را پیگیری کردم.

محسن هاشمی تأکید کرد: این موضوع از ابتدا بوده است ، اولین باری است که شورا شخصاً در مورد بدهی اظهار نظر می کند ، اما در واقع مشخص شد که دادگاه نظامی آنتیوخوس وجود دارد و دادگاه نظامی زمان مناسبی خواهد بود. بعلاوه وی هیچ کاری با دادستانی کشور و ارتش نخواهد داشت تا بتواند به عنوان سپاه سپاه در برابر خشونت تبدیل شود. از این رو ، روند شهرداری عقب مانده است ، بنابراین ادعا می شود که شهرداری با سرعت بیشتری کار کند ، و توضیح داده نخواهد شد ، و در حال مذاکره برای نهایی کردن بخشی از قرارداد ، و همه قراردادها در عملیات تأیید کارهایی که انجام شده است. با گذر زمان ، از این موضوع استفاده خواهید کرد.

رئیس شورای شهر تهران ، گفت: “دلیل نگرانی طرح و آغاز تحقیقات ، اما البته همین تحقیقات ادامه یافت و سرانجام با کمک یک فرد مقابله کننده نتوانست به ارقامی برسد که با دقت بیشتری 4200 باشد میلیارد تومان بدهی به راشا تجارت. “شهرداری به محض اینکه به او دستور داده شد که این افراد جمع نشوند. در حال حاضر ، نتایج این تحقیق به کمیسیون حقوقی ارجاع می شود و برای پیگیری به یکی از نتایج شهرداری تبدیل می شود.

وی با اشاره به اعتراض به رد صلاحیت گزینه های طرح گفت: “همانطور که می دانید 12 عضو قبل از برنامه های طراحی فعلی در انتخابات ثبت نام کردند ، اما فقط دو عضو تایید شدند ، اما همه اعضای هیئت اجرایی”. و در آنجا یک دادگاه وجود دارد ، اما آنها فکر کردند این به این دلیل است که او به توصیه نقشه های بازرسی نبوده است ، جداول ، عضو باید دستگیر شود ، و اتهام تمام پرونده ها امکان ورود ندارد.

وی افزود: طبق سنوات گذشته ، روند کار باید به گونه ای باشد که اگر شخصی توسط هیئت اجرایی مورد حمله قرار گرفت ، که در اعتراض به رسیدگی به هیئت مدیره شکایات ، اما متأسفانه ، این امر با قطع این جهت تغییر کرد و هنوز هم هیئت اجرایی کاندیداها را تأیید کرد ، صنعت ، بازرسی هیئت شهرستان مستثنی است ، و در صورت تأیید ، بازرسی هیئت استان در آخرین گوش بازرسی نامزدهای نهاد مرکزی. به عبارت دیگر ، مسیر معکوس می شود.

هاشمی تأکید کرد: برای پیگیری نامزدها به چهار شکایت درباره مراکز اخذ رأی مراجعه کردیم ، وزارت اطلاعات دلایل رد صلاحیت را جویا شد و امیدواریم تعداد اعضا و مورد تأیید اکثریت مردم وجود داشته باشد که چندین نفر وجود دارد پیشنهادهایی برای صندوق رأی و رقابت. انتخابات ، بدتر نیست ، اجازه دهید ما را ببینید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا