فرهنگ و هنر

شرکت پست آماده باشد – تی تی آنلاین

رئیس اتحادیه کتاب ناشران تهران ، با استقبال از حجم مورد انتظار از نمایشگاه کتاب مجازی ، اظهار کرد: در جامعه حاضر باید با حجم عادلانه ای آماده شود تا بهترین و مناسب ترین خدمات را در طول روزهای شلوغ و حجم بالای کتاب به مردم ارائه دهد. به آرامی

به گزارش تی تی آنلاین ، السی حسن پور ، رئیس اتحادیه ناشران کتاب تهران ، در مصاحبه با کتاب حساب های عمومی خانه ایران با اشاره به نمایشگاه کتاب رادیوتراپی تله تهران گفت: وظیفه کتاب از ناشران و تحویل آنها در نمایشگاه کتاب رادیوتراپی مخاطبان تهران .

وی افزود: “ما خوشحالیم كه این موضوع پس از آنكه مدیرعامل قول داد كتابها را به مدت سه تا شش روز به مردم تحویل خواهد داد ، به نتیجه رسیده است و امیدوارم كه آنها نتیجه وظیفه خود را در قبال مردم داشته باشند.”

حسن پور این واقعیت است که اصول خاص سازگار با طبیعت میدان کار اولین کتاب خیلی چیزهای دیگر که امن هستند و هیچ دلیلی برای کشش مخاطب وجود دارد و این یک تقاضای جدی است وجود دارد. در مقابل، زمان برای ارسال کتاب بسیار مهم است در زمان کتاب وعده داده شده بود که طلایی کار فرصت حال و قرار می دهد شرکت منفعت بزرگ این یک تاثیر بزرگ در نیاز به نشان دادن به روشنی برای نام است شنیده می شود.

حسن پور با بیان اینکه اجرای صحیح و صحیح هر یک از این موارد می تواند یک هیئت مدیره بسیار خوبی از طریق شرکت پست باشد ، گفت: “همانطور که حجم استقبالی که از این مسابقه انتظار داشت ، باعث کشته شدن جامعه دیگر می شود باید جامعه حاضر آماده کار باشد. در رول یک کتاب به خودی خود ، و رهبران دستورات روز مشغول او بسیار خوب ، مناسب ترین است ، و برای انجام وظایف مردم است.

وی در ادامه با بیان اینکه ناشران و عموم مردم انتظار ندارند نمایشگاه مجازی کتاب جایگزین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شود ، ادامه داد: ممکن است این نمایشگاه مخاطبان زیادی داشته باشد و گفته های آنها روشن باشد که جدی است ، نتیجه آن می تواند مجموعه ای از آزمون ها باشد. از طرف دیگر شکایت دارند که مردم انتقادات زیادی را دوست ندارند.

به گفته حسن پور ، در این راستا ناشران باید سعی کنند کتاب ها را در زمان تحویل تجهیزات اداری تحویل دهند و مقدار کارهایی که باید در دفتر پستی که می خواهد کتاب ها را انجام دهد تحویل بگیرند. زیرا در محیط کار دخالت نمی کنند.

رئیس اتحادیه ناشران و کتاب های تهران همچنین بار دیگر بر سخنان مدیرعامل پس از تحویل به موقع کتاب تأکید کرد: “میانگین چهار تا پنج روزی که کتاب به دست مخاطب می رسد بسیار خوب است و ما هنوز طولانی هستیم و منتظر هستیم تا دستور به خوبی انجام شود.” .

در طرف دیگر این صحبت در مورد منابع ارائه شده جعبه های ارزان قیمت برای ناشران ، گفت: “ما امیدواریم که اقدامات بعدی را انجام دهیم ، که در قیمت کتاب گنجانده نشده است ، ما شاهد رشد و هزینه های تمام توافق نامه ها خواهیم بود.” در کتابی به نام مجازی در تهران ، غیر از اینکه خودشان کشور را تحمل کنند.

این موعود است که با ارسال رول یک کتاب ، این نمایش را اجرا نمی کند ، همانطور که می شود ، حسن پور ، اظهار نظر می کند ، یا در غیر این صورت در کتاب های id nulla nunc با یک انبار روبرو می شود و به گوش پشته می رسد ، که عالی است.

حسن پور افزود: برای مسائل اداری ، كه در اولین دوره بازی قدرت مجازی نمایش همزمان ، ما نسبت به آینده خوش بین هستیم و به جای انجام این وزن پیشاپیش از نامه شما و كتاب خانه ایران تشكر می كنیم. یک نمایشگاه مجازی یک موضوع حساس است ، ما امیدواریم که کار همه زحمتهای بسیار چشمگیر برای فرهنگ کشور باشد.

اولین نمایش کتاب مجازی و تهران از 1 تا 6 فوریه برگزار شد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا