ورزش

شناگران ایران اجازه ندادند مدال طلا به ژاپنی ها برسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین از هانگژو، علیرضا ایزدی در خصوص کسب ۳ مدال توسط تیم پاراشنای کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، اظهار داشت: در ۱۰۰ متر آزاد ۳ شناگر ما شانس کسب مدال داشتند. ۲شناگر ما و یک شناگر خوب ژاپنی که قبل از این مسابقات در رنکینگ شرایط بهتری از شاهین و سینا داشت. معلوم نبود کدام یک از آن‌ها می‌تواند مدال طلا کسب کند. خدا را شکر سینا خیلی خوب شنا کرد. علاوه بر کسب مدال طلا، رکورد آسیا را به نام خودش ثبت کرد. نکته مهم دیگر اینکه اجازه نداد این طلا به ژاپنی‌ها برسد که با ما در جدول مسابقات رقابت دارند.

وی افزود: شاهین هم خداراشکر برای چهارمین دوره در بازی‌های پاراآسیایی مدال می‌گیرد. این یک موفقیت بسیار بزرگ است که در ورزش سخت و طاقت فرسایی مثل پاراشنا، ورزشکاری ۴ دوره حضور داشته باشد و در همه آن‌ها مدال بگیرد. این موفقیت را به همه عزیزانی که موفقیت تیم پاراشنا را آرزو می‌کردند، تقدیم می‌کنم.

سرمربی تیم ملی پاراشنا در مورد درخشش نوجوان ۱۶ ساله کشورمان و کسب مدال نقره این مسابقات، گفت: ابوالفضل ظریف بر اساس اعزام کیفی، زمانیکه مسابقات قهرمانی کشور برگزار شد در رنکینگ کسب مدال قرار نگرفت. به واسطه توضیحات فنی و درخواستی که از کمیته ملی پاراالمپیک و فدراسیون داشتیم، گفتیم با توجه به اینکه می‌تواند آینده خیلی خوب و موفقیت خوبی داشته باشد، او را به عنوان یک سرمایه ببینیم. درعین حالیکه تمام تلاشمان را می کنیم تا کسب مدال هم داشته باشد.

ایزدی تصریح کرد: خداراشکر اعتماد کردند و نتیجه آن را هم گرفتند. جا دارد از زحمات ضیایی وسنجری مربیان خراسان رضوی که برای بوالفضل زحمات زیادی کشیدند، تشکر کنیم.

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا