حوادث

شهادت یک مدافع امنیت در سنندج

تی تی آنلاین/ کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: سرهنگ حسین یوسفی از کارکنان نیروی انتظامی استان کردستان امروز پنجشنبه در جریان اغتشاشات در سنندج به شهادت رسید.

مهدی رمضانی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران: آشوبگران علاوه بر شهادت این سرهنگ نیروی انتظامی، خودروی وی را نیز به آتش کشیدند.

وی افزود: در پی اغتشاشات امروز سنندج، رئیس کلانتری نایسر بخشدار جداگانه شهری به شدت مجروح و وضعیت وخیم گزارش شده است.

رمضانی با اشاره به قتل مشکوک یک نفر در میدان محمدی سنندج از احتمال قتل خبر داد و افزود: در زمان وقوع این حادثه هیچ نیروی نظامی و انتظامی در وسط میدان حضور نداشت و فقط در اختیار داشت. هوشیاری محیطی، بنابراین با توجه به موقعیت جسد مرد در میدان و سایر نشانه ها، احتمال قتل تقریباً قطعی است و علاوه بر این، تحقیقات برای تصمیم گیری قطعی در دسترس است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی رئیس جمهور کردستان افزود: جسد یک نفر دیگر در سنندج به بیمارستان منتقل شد که پس از پایان حادثه امروز محل کشته شدن وی هنوز مشخص نیست.

رمضانی امروز در سقز گفت: در اغتشاشات روز گذشته کامیاران یک مرد نیز کشته شد.

وی همچنین به خانواده ها هشدار داد که با توجه به نفوذ ضدانقلاب در میان شورشیان، احتمال وجود هر گونه تروریست از ضدانقلاب وجود دارد، بنابراین توصیه می شود خانواده ها از حضور در جلسات گروهی جلوگیری کنند.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا