اجتماع و خانواده

شهروندان سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند 

تی تی آنلاین/خوزستان رئیس پلیس راهور فراجا در پایان بازدید از پایانه های مرزی شلمچه و شلمچه گفت: شرایط تردد زائران در دو مرز چذابه و شلمچه بسیار مساعد است و شهروندان سفر خود را به روزهای پایانی معطل نکنند. اربعین».

سردار سید کمال هادیان فر در حاشیه بازدید از مرزهای شلمچه و چذابه گفت: امروز فرصتی دست داد تا به استان خوزستان سفر کنیم و از نزدیک عملکرد همکاران خود را در جاده ها و جاده های پایانه های مرزی شلمچه و چذابه مشاهده کنیم.

به گزارش تی تی آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی ادامه می دهد: امروز از شلمچه مرز اول بازدید کردیم و شرایط تردد در این مرز بسیار مساعد است و شلمچه دومین مرز منتخب برای خروج زائران از کشور و زیارت اربعین است. حسینی برای ایجاد ترافیک برای بازدیدکنندگان بسیار مناسب است، پارکینگ های بزرگ و مناسبی در نظر گرفته شده و تابلوهای جاده ای زیادی توسط مدیریت راهداری نصب شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اشاره به بازدید از مرز چذابه، آمادگی بسیار خوبی در این مرز وجود دارد، پارکینگ ها کاملا محصور بوده و دارای تجهیزات خوبی از جمله دوربین های مدار بسته و روشنایی کافی هستند و تمامی مسیرها برای عبور و مرور آماده شده است. عزیزترین زائران

وی همچنین افزود: پلیس فراجا با بیش از 30 هزار نیرو در هر هوا و میدان زمین آماده خدمات رسانی به اتباع خارجی است و پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با 8 هزار نیرو هم در حوزه پلیس راه و هم در حوزه ترافیک شهری آمادگی کامل دارد. . لازم به ذکر است که تقریباً 950 کیلومتر راه اربعینی در استان خوزستان و همچنین جاده های اهواز به شلمچه و اهواز به چذابه و همچنین راه های دیگری که در برخی استان ها وجود دارد و آمادگی کامل برای پرکردن آن ها را دارد. ارائه اطلاعات به خارجی ها در مورد خدمات و خدمات.

سردار هادیانفر تصریح کرد: همکاران ما چهار موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، اول اینکه یک نمایندگی مناسب در حوزه ترافیک بر اساس فناوری روز داشته باشیم، دوم اینکه سعی کنیم قطار در جاده ها نباشد و تردد در منطقه سبک باشد. تردد اتباع خارجی و مهم ترین نکته کاهش تصادفات است، زیرا طبق گزارش ها حدود 65 درصد خارجی ها از خودروهای شخصی استفاده می کنند.

رئیس پلیس راهور فرجا با تاکید بر اینکه شهروندان باید زمان سفر خود را مدیریت کنند، گفت: زائران عزیز هرگز سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند و می توانند از هم اکنون سفر خود را آغاز کنند و تمامی مرزها آماده پذیرایی از زائران هستند و اعلام می کنیم که در حال حاضر هستیم. بیش از 8.5 میلیون صدها هزار کسبه در مرزها شاهد خواهند بود، بنابراین مدیریت باید درست باشد و همکاری مردم نیز وجود داشته باشد تا انشاءالله تجارت روانی داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد خوب آنان در دو منطقه شلمچه، از دیگر همکاران در پلیس بازرگانی و همچنین در امور مختلف نیروی انتظامی در طول روز تشکر و قدردانی کرد. شب

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا