فرهنگ و هنر

شهید حاج قاسم سلیمانی برای مخاطبان اسپانیایی‌زبان

به مناسبت سالگرد شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمان ، اسپانیا ، تلویزیون مستند “بغداد ، 1:20” را پخش می کند.

به گزارش تی تی آنلاین ، این ابزارها به کارگردانی روح الله محقق به تلاش های حاج قاسم سلیمان برای ایجاد ثبات و امنیت منطقه و مبارزه با گروه های تروریستی در کشورهای مختلف برای توضیح وضعیت شهید والا مقام در چارچوب کارشناسان انسانی و همراهان و دوستانش پول پرداخت کردند.

روح الله محقق ، تهیه کننده “1:20 به بغداد” گفت که نامه در این مرحله سه صفحه است ، و محقق آرژانتینی به نام سهیل سردار اسد در مورد شخصیت سلیمانی تحقیق می کند. در همین راستا ، او به مقامات ایالتی و نظامی ، دوستان دوستان و شهدای سلیمانی جنبه های عملیاتی شخص برای معرفی شهادت حاج قاسم سلیمانی عملکرد اسپانیایی زبان جهان است.

وی گفت: “در این نامه ، اما حضور وی و نقش او در جنگ عراق در منطقه و نقش او در گروه های تروریستی در این کشور وجود دارد.” “1:20 به بغداد” و ارتباط با حضور مقدس حاج قاسم در سوریه ، عراق و رویارویی با گروه های تروریستی تکفیری.
این محقق گفت: “بحث در مورد ترور حاج قاسم و متحدانش در عراق و همچنین این مسئله که چرا آمریکایی ها شهادت او را به پایان رساندند حاج قاسم نیز بررسی کرد و نظرات کارشناسان و اعضای این شهید و حسین اکبری ، کارشناس خاورمیانه ، حسین امیر عبداللهیان ، معاون سابق وزیر امور خارجه ، سردار سردار محمد رضا حسنی سعدی ، زمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ، سردار حسن رحیمی و همراهان وی مهدی صدفی سلیمانی سفیر شهید.

وی از تهیه کننده “1:20 تا بغداد” گفت ، در این ادبیات علاوه بر نمایش عکس و فیلم از تشییع جنازه میلیون ها شهید در ایران و توجه به مسئله انتقام ، سهیل اسد به کرمان سفر می کند و علاوه بر حضور در مزار شهید نظرات را به سردار سلیمانی می پرسند.

مستند “بغداد 1:20” و سه قسمت از تلویزیون اسپانیا پخش می شود. قسمت اول هفته 4 ژانویه پخش می شود ، ساعت 8 و 03:30 و ساعت 14 تکرار می شود.

Secundum autem aeri salubriori exponendas res in dominica die et aeri salubriori exponendas 05:30 in XIV et VIII horam, et aeri salubriori exponendas res, et tertia die Lunae XIV atque ad horam 03:30 sicut prius ad VIII-Hispanica ad Audientiis loquebatur per orbem جهان

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا