اجتماع و خانواده

شوراها و مدیریت شهری بسیاری از وظایف دولت را به دوش می‌گیرند

مهدی چمران با اشاره به 42 سال قضاوت اسقفان امام در مورد شکل گیری برنامه ها ، گفت: ما می بینیم که با ساختار و استراتژی های این و فرمان این رویکرد باید در شورای شهر ، رومی ، مشاوره و مجمع اکثر استانها را مجمع کنید. چقدر برنامه های بهتری برای اجرای قانون در کشور برای بسیاری از برنامه ها و خدمات به مدیریت و کنترل شهری وجود دارد.

به گزارش تی تی آنلاین ، مهدی چمران و رئیس ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران ، در مراسم تجدید قرارداد آرمان های امام خمینی (ره) است که در مراسم افتتاحیه نیز در قطب امام خمینی (ره) برگزار شد ، ما طراحی می کنیم و باید یادآوری کنیم که طرحها به زیبایی امام خمینی جدید ، 9 اردیبهشت ، 1979 ، در روزهای اولیه جمهوری اسلامی ایران ، قبل از تشکیل مجلس و دولت ، زیبا بودند.

وی اظهار داشت که 42 سال از انتشار این حکم به او می گذرد و اجازه دهید ببینیم و اگر توصیه هایی که با قوانین مشابه وضع شده است ، ساختار وکالت مشاوران در همین فرمان بود. وضوح و زیبایی تا آن زمان ، اگر مشکلات و برنامه های کشورش را در نظر بگیریم ، کمتر از امروز نیست.

Chamran adhuc expressit spem hanc in conspectu vestro potest considerari in civitate consilia, Macometi Consultatio Conventus et in Summa Concilium Provinciae ad bonum effectum deducendi ex lege est consilia sunt in regionem suam propter consilia et urbana administratione ursus multorum officia ad regimen. می گیرند. Nos libenter ab eo electo populo Tehran nunc hodie enim renovare cum ur Imam pactum ut altum spiritum trahunt ex vi huius instructiones de nobili homine ut in ur Imam apud iniquum aliquid in civitate.

پیام پایانی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا