اجتماع و خانواده

شوگرها؛ سوداگران احساسات انسانی – تی تی آنلاین

تی تی آنلاین / کردستان پدر ویرجیل قند و شکر را به نام آنها در جهان امروز نسبت به دیروز می شناسند ، و من فکر کردم یک ثروتمند بودن یک شوخی و نیرنگ است ، به طوری که دختران و پسران اکنون جمعیت امروز دنیای مد و ثروت هستند.

برای این نوع روابط خیلی دیر است ، آیا شما آنها را تشخیص نمی دهید. با این حال ، تحریک اختلافات سنی زیاد برای کاهش بیننده ، روابط ، روابطی که ممکن است در نگاه اول پدر ، مادر ، پسر ، دختر و طرف دیگر به نظر برسد کاهش بدبینی است.

در شرایط کنونی دنیای مد و پول گرایی مدگرایی ، و همچنین مکانهای منطقه ، از آنجا که سخت است ، و مرد ثروتمند در یک چشم به هم زدن برای دستیابی به چنین موقعیتی ، مردم چنین روابطی را هدایت کرد ؛ عواطف مردانی که می خواهند به هر قیمتی پول هدیه های ذهن بشریت را از آنها بگیرند و بازرگانان غارتگر را به احساسات انسانی روح خود جلب کنند.

ویرجیل اهمیت سقوط قند و شکر است که پدرش این رنگ از چیزهای معقول و معنوی دارد و زندگی خودش نیز ادامه داد در مردی که کار برای شما را انجام داد رابطه ای است که در ازای دریافت هدایای گرانبهاش: به دلیل اینکه دیگری ، بخشی از یک حرکت و حواس و پول آن است.

از جامعه و روابط از جمله ، در مخفیانه از دید دیگران همیشه این است که نمی توان آن را انجام داد ، و همچنین به عنوان دلایل آنها قادر به ورود به این دلیل نیست به دلیل خطر و فرزندان است.

این پدیده ، به رغم خودش ، و برای عسل شیرین ، اما در موارد خاص دلالت نمی کند ، ممکن است احساسات و عواطف را به همراه داشته باشد.

پدر قند و شکر ویرجیل: رابطه خوبی مبتنی بر احساسات است

طبق جامعه شناسی ، قندها برای داشتن مکانی که می خواهد در استفاده از آنها یا بیشترین مزیت مردان جوان ، پیرمردها و پیرزن های باکره باشد ، جنبش هایی دارند که از جنبش بیرون می آیند.

اکبر والدبیگی در مصاحبه ای با تی تی آنلاین گفت: “واقعیت Sugar Sugar و پدر ویرجیل 300 سال سابقه دارد ، اولین رقصنده های ژاپنی تا ژاپنی و آمریکایی و در مناطقی که در FIG می جنگند.

وی گفت: “در حال حاضر ، پدر قند Virgil Sugar Daddy در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کانادا ، انگلیس و ایالات متحده ، مکزیک و آمریکای لاتین رایج است و نتایج به روز است.”

والدبیگی گفت: “اکنون وقتی مردی که یک عمل اجتماعی است ، هر روز سهم خود را افزایش می دهد: و آنها کشورهای پیشرفته ، مکان های عمومی را برای این نوع طراحی کرده اند ، و در هر دو کشور ، این موضوع کاملاً ثابت شده است ، اما این در بین برخی از افراد بسیار معمول است: پایین تر ، به دلیل تعداد و گروه ها. ” تا حد ممکن غنی و عمومی است.

جامعه شناسی یکی از شفابخشی های یک انسان است که روان پریش نیست ، طبق این یک قدرت ضروری است ، بلکه با محبت عمیق و خانواده است و هیچ کس در زمینه امور خوب جامعه وجود ندارد.

از ارتباط با قندها سود می برد

اکبر والدبیگی مایل است مزایا و معایب چنین روابطی را برطرف کند ، این نوع رابطه ، زیرا در رابطه با سرگرمی و منبع درآمد ، تجربه گرایی و بلوغ عاطفی ، جنسی و جسمی ، می توان مزایای بسیاری را جدا از بسیاری از معایب آن گفت. بیشتر از معایب و مزایا باشد.

با تأکید بر اینکه اکنون این پدیده پدیده ای نادر در شرق و کشورهای اسلامی سنتی مانند ایران است ، گفت: اگرچه مناطقی در مناطق شهری و کلانشهرها وجود دارد ، اما این پدیده تا حدودی در حال گسترش است و شاهد تولیدات حرکات اقتصادی و فرهنگی هستیم. و برای افرادی که دارای بار هستند ، طبقه اجتماعی را تقسیم می کنند ، و همچنین تأثیر قابل توجهی در این زمینه دارد.

قندها ، پدیده غیر عادی

والدبیگی ادامه داد: از آنجا که بدن ، روح ، عواطف و احساسات انسان مقدس ترین و ارزشمندترین خیر انسان محسوب می شود به عنوان یک زن یا مرد ثروتمند به آن داده شود ، در ازای وضعیت مالی و اجتماعی یک پدیده طبیعی است ، به طور قطع می توان گفت که این روابط غیر عادی است اجتماعی خاص ، اما حاشیه زمانی که سقط جنجالی ترین چیزهای کلاس بود.

چنین روابطی در شکل گیری نقش دارد

وی تأكید كرد ، “شیوع ایجاد چنین روابطی به رقابت استعدادیابی در ذهن بستگی دارد ، اما همه مردان ایستاده در همه آنها دارای اختلال شخصیت یا روان پریشی نیستند ، اما در برخی از استدلال های اجتماعی و از آنجا كه افراد تلاش مشترکی برای ازدواج دارند ، در شرایط مناسب سن مناسب نیستند.

والدبیگی اذعان داشت که کسب درآمد ؛ و هرچند تجربه عالی آن رابطه کوتاه مدت ، پذیرش هدایای گران قیمت و تأمین مالی برای تأمین بودجه است ، دختران و پسران که منبع درآمدی ندارند یا از نظر ظاهری ضعیف متولد می شوند نیز دیده می شوند. چنین روابطی دخیل است.

شکر قند و ویژگی های Mamiya Dadia

وی گفت: “پدر بزرگ و قند قند ویرجیل ، که به سادگی گفت ، همانطور که در وضعیت مالی و اجتماعی شناخته می شوند ، عدم ثبات در زندگی یا صبر برای داشتن یک زندگی قابل اعتماد ، تمایل به تجربه جنسی مهم است که به تنوع و جنبش برای افراد مختلف قادر خواهد بود هر زمان که بخواهند تا حدودی روابط آنها را محدود کند ، یعنی آنها دختران یا پسران زیبایی خریدار هستند.

و مضرات ارتباط قندها

مضر این روابط ، والدبیگی افزود: “چنین روابط کاملاً فریبنده و مبتنی بر نادرست است. فرو ریختن و مزایای شخصی و مالی و خرید احساسات و عواطف انسانی که او کاملاً غیراخلاقی است. “

وی افزود: افراد مشهور مانند JFK یکی از روسای جمهور ایالات متحده خواهند بود ، رئیس جمهور آمریکا ترامپ ، کلینت ایستوود بازیگر و کارگردان مشهور ، ماکرون رئیس جمهور فرانسه از جمله افراد مشهوری هستند که در این زمینه فعالیت می کنند. زیرا آنها در یک گزارش ویژه قرار دارند.

طبق این جامعه شناس در فرانسه ، افراد مشهور اغلب موضوع این موضوع هستند و به دلیل جایگاه خود ، به عنوان مثال ، یک هنرمند قدیمی یا یک خواننده پیر اما ثروتمند برای مدت کوتاهی با یک دختر و پسر جوان زیبا رابطه کوتاه مدت برقرار می کند.

قندها ، افراد مبتلا به اختلالات شخصیتی

وی گفت: “این شركت بسیاری از اختلالات روانشناختی را انجام می دهد و كسی كه این امر را ابلاغ می كند كاملاً مفید و گاه خطرناك است. همچنین مبلغی را كه برای چنین تحریکاتی پرداخت شده است نیز توصیه می كند.” در نظر بگیرید که برخی از مردم زندگی دلالان را انجام می دهند.

“این روابط عواقب طولانی مدتی دارد که گاهی قربانی جرم چنین روابطی می شوند.” این بدان معناست که نه تنها معامله ، و پول در یک زمان و لذت از ابزارهای اساسی است که مانند یک لبه تیغ دار حرکت می کند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا