حوادث

شکارچی پلنگ در مشهد دستگیر شد

آفتاب نیوز:

تورج همت ایرنا روز دوشنبه در خانه ای كه به مجوز دادگاه مراجعه كرده بود گزارش داد كه این گزارش درباره شكار دوستداران طبیعت دریافت كرده است ، ایران در حال نگه داشتن پلنگ تاكسیدرمی خود در یك خانه مسكونی و مشهد است.

وی افزود: در حین بازرسی از تاکسیدرمی پلنگ زنجیره ای بر روی ایران و یک قطعه آب پرنده ، اسلحه 12 ملت دولول ، یک دوربین و قانون 10 شاخص چهار مسکونی در این خانه پیدا شد.

شکارچی پلنگ در مشهد دستگیر شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی ادامه داد: تعداد زیادی از تصاویر به شکار و سایر حیوانات در تجهیزات شکار و ماهیگیری نیز در این کاخ پیدا شده و آنها را از متهمان مصادره می کند.

او گفت که او را گرفته و شکارچی را قبل از مرجع قضایی بردند.

20٪ مساحت خراسان رضوی او که مساحتی در حدود 117،769 کیلومتر مربع از محیط زیست را در بر می گیرد و هیچ کس ساکن نیست ، و 500 در 2 هکتار استان صدها هزار و ده برابر است.

برای هرکسی که 25000 هکتار از محیط زیست خراسان رضوی داشته باشد. در استان آثار ملی از نوع طبیعی دارای 28 عدد ، در پارک ملی ، پناهگاه حیات وحش و در مکان های مناطق حفاظت شده 13 نفری هیچ کس نمی تواند شکار کند.

در حدود 80 گونه پستاندار ، 285 گونه پرنده ، دوزیستان ، از این دو گونه: 68 گونه به شکل خزنده ، و طبیعت گونه و 24 گونه ماهی می توانند در خراسان رضوی زندگی کنند. در شاخص های حیات وحش استان شامل خوک های وحشی ، گوسفند ، گوسفند وحشی ، گوزن ، پلنگ ، یوزپلنگ ، گرگ ها سبک تر هستند و بز به عنوان انواع پرندگان زنده پرندگان ، به خصوص هوبر و کانادا گریه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا