اجتماع و خانواده

شیوع بیماری‌های دستگاه ادراری در زنان

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیماری کلیوی و مجاری ادراری در کشور رایج است و اظهار داشت: این کلینیک بیماری در بیمارستان برای ارائه خدمات جدید شهید لببافی نژاد در زمینه پیشگیری ، تشخیص و درمان است.

به گزارش تی تی آنلاین ، دکتر به سمت بصیری: یک متخصص نفرولوژی با مراجعه به نقش دکتر بیمارستان شهید لبافی نژاد با ارائه خدمات پزشکی ، آموزشی و پژوهشی در کشور ، گفت: کلینیک روزانه ارولوژی برای جراحی مجاری کلیه و مجاری ادراری و بخش نفرولوژی ، بیماری داخلی مربوط به کلیه و ادرار این بیمارستان دستگاه ادراری ، بیماران 100 روزه آنها را روزانه توسط پزشکان معالجه می کنند. این است.

وی ادامه داد: نیاز به پیشگیری از سنگ ادراری که یکی از شایع ترین بیماری در کشور و منطقه برای بیماران آلوده پس از عمل با انجام آزمایشات مختلف روی سنگ ها ، مشاوره و اقدامات پیشگیرانه است.

بصیریه گفت: بیماری ادراری در بین خانم های مراجعه کننده به کثرت ، گفت: برخی دیگر از مردان به دلیل مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه از بیماری مجاری ادراری در بین زنان غفلت می کنند. از این نظر ، کلینیک زنان و زایمان و ارولوژی در زمینه مشکلات کلیوی و مجاری ادراری به مراکز پزشکی خدمات ارائه می دهد.

به گفته نفرولوژیست حدود 30٪ از خانمها دارای مشکلات ادراری هستند که بیانگر آن نیست.

45 تا 60٪٪ از زنان بی اختیاری ادرار دارند.

نسترن محمود نژاد ، متخصص جراحی های کلیه و مجاری ادراری ، زنان و زایمان ، گفت: زیرپایی کلینیک ارولوژی خدمات زنان را ارائه می دهد و با مشکلات کلیوی و مجاری ادراری روبرو می شود. “این نیاز ، یک مشکل به ظاهر ساده مانند سنگ کلیه ، تومور مثانه و مشکلاتی از قبیل عملکرد هر قسمت چیست و مورد بررسی قرار گرفت.

بی اختیاری ادرار در مراجعه به کثرت ، به زنان ، عضو هیئت علمی دانشگاه رفت و وی افزود: “بعضی از افراد با این مشکل آشنا نیستند ، و ، خاص بودن افراد ممکن است همیشه در کنار او باشد ، و مانند اکثر موارد ، به متخصصان زنان مراجعه می کند.”

به گفته وی ، که به صورت مصنوعی به شما ارائه شده بود ، زیرگونه با طغیان در کف آستانه ، و خدمات ارائه می شود ، مساحت نوار در مثانه و دستورات فیزیوتراپی لگن مرکز کلینیک زنان ارولوژی.

خانم دکتر محمود نژاد زنان نمی خواهند بگویند که متعلق به توسعه دهنده دستگاه مجاری ادراری است بسیار شایع و اختلال در کار روزانه. از طرف دیگر ، درمان بسیاری از مشکلات در پیشگیری اولیه منجر به جراحی می شود. به همین دلیل ، ما توصیه می کنیم که بیشتر خانم ها در آینده سابقه خانوادگی از بررسی های بیماری را داشته باشند.

وی در پایان گفت: “45 تا 60 درصد از خانم ها از بی اختیاری ادرار رنج می برند و باید در نظر داشت که این مشکل دلیل بیشتری برای زیر سوال بردن مراحل اولیه بیماری است.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا