ورزش

صعود قاطعانه پرسپولیس/ ذوب‌ آهن قلع و قمع شد

به گزارش تی تی آنلاین در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تیم های ذوب آهن و پرسپولیس به مصاف هم رفتند.

بازی در کوارتر اول در میانه میدان بود و دو کوپلینگ سعی کردند در نیمه و نیمه پنالتی به یکدیگر نزدیک شوند. اولین موقعیت این بازی در دقیقه 11 رخ داد و مهدی عبدی ذوب آهن از پشت محوطه جریمه به میانه زمین پاس داد و پرتاب حریف را با اختلاف از بالای دروازه حریف شلیک کرد. در دقیقه 15 سعید آقایی با ارسال ذوب آهن مهدی عبدی را در موقعیت قرار داد اما دروازه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. بازی در تقاطع های متوالی دو تیم ادامه یافت و شاگردان گل محمدی و مهدی مغول سعی کردند از مسیر ترکیبی راهی برای پایان کار خود بیابند. قرمزها در پایان نیمه اول چندین مالکیت داشتند اما روس ها به گل توپ توجهی نکردند. در دقیقه 31 سیامک نعمتی پس از مهار دروازه ذوب آهن فرعباسی به محوطه جریمه ضربه زد. در دقیقه 35 این مسابقه قفل دروازه ذوب آهن باز شد و وحید امیری در نیمه زمین توانست تماشاگران ذوب آهن را به دام بیاندازد و دروازه ذوب آهن از روی محوطه جریمه با ضربه ای دقیق از کرنر به گل نشست. ذوب آهن تا پایان نیمه اول نتوانست کاری از پیش ببرد و رید سعی کرد گل های بیشتری به ثمر برساند اما تا نیمه اول بازی خوشحالی نکرد و گله سرخپوشان با پیروزی به پایان رسید.

80

در کوارتر دوم و زمانی که ذوب آهن در دقیقه 62 با شوت میلاد جهانی در تلاش بود تا باخت را تمام کند و به گل برسد، این پرسپولیس بود که در لشکریان جایگاه خود را نشان داد و گاندوس اصفهان را در شکوه مهدی عبدی پایه گذاری کرد. عبدی احسان پهلوان در دقیقه 67 اولین پاس را با گل برتری برای ذوب آهن ارسال کرد. کمتر از 10 دقیقه بعد مهدی پرسپولیس توانست گل سوم و دومین گل این بازی را به ثمر برساند. این گل پس از پاس ترابی از “یک دو” با سیامک نعمتی و پاس خارجی نعمتی و ضربه فنی عبدی به ثمر رسید تا سرخ پوشان با حذف ذوب آهن به کوارتر پایانی برسند. مود بنیادی فر داور بازی امروز برای پویا پورعلی و رضا خالقی فر از ذوب آهن و سیدجلال حسینی و مهدی ترابی از پرسپولیس کاغذ زرد نشان داد.

داور: اساس قول

ترکیب ذوب آهن اصفهان حبیب فاراباسی، امیرحسین صدقی (46- امیر شعبانی)، محمد قریشی، پویا پورعلی، محمد سلطانی آنلاین، مسعود ابراهیم زاده، رضا خالقی فر، میلاد جهانی، آرمان قاسمی، سجاد دانایی و محمد خدابندهلو.

سرمربی: مهدی تارتار

ترکیب پرسپولیس تهران: حامد لک، سیدجلال حسینی (85-علی شجاعی)، فرشاد فرجی (68-وحدت حنان اف)، سیامک نعمتی، سعید آقایی، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی (85-محمد عمری)، احسان پهلوان، وحید امیر عبدی (79-منوچهر صفروف)

سرمربی: یحیی گل محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا