حوادث

صف‌های طولانی برای فرزندخواندگی

آفتابنیوز؛

آیا در زندگی مردان با من است متاسفم که همه اینها نیست: چه کسی مقصر و هزینه های گزافی در مورد درمان ناباروری زوج ها می دانیم ، اما کسانی نیز هستند که به دلایل مختلف والدین سعی می کنند از وظایف خود شانه خالی کنند.

شنیدن صدای گریه و خنده کودک ، برای بسیاری از زوج های جوان که حتی چند روز فرصت ندارند ، تا زمانی که ما به صدا گوش می دهیم ، دلپذیرترین آهنگ در جهان است.

برای ما همچنین “پذیرش” تعهدات ناشی از همراهی والدین ، ​​بارداری ناخواسته و بقیه ، “راه” مراقبت از مراقبت های خود از بنده خود ، که پدر و مادر یک مرد جوان در بین هزار نفر بوده اند ، یکی از علل از جمله فقر نبوده است. و شاید به این دلیل که فرزندشان سرنوشت بهتری است. او که در راه کودک باقی مانده است.

تصویب a بهتر است هرگز عواقبی نداشته باشد که والدین داوطلبانه تیم ها نباشند و فرزندان به خاطر رنج و عذاب بر والدین خود گذاشته شوند ، اما ما می بینیم که پرستش فرزندخواندگی باید به درستی در میان جامعه پرواز پسران آنها ، یارانه ها انجام شود و بهترین گزینه برای حمایت از این کودکان ممکن است سرپرستی کودکی را بر عهده بگیرند ، اما متاسفانه این امر به ندرت رخ می دهد ، شاید یکی دیگر از دلایل آن قانون سختگیرانه در رابطه با تصویب باشد.

بسیاری از والدین از فرزند خود برای فرزندخواندگی استفاده می کنند ، اما به دلیل کمبود یتیم که به دلیل شرمساری برای کمک بهزیستی مورد سوused استفاده قرار گرفته و مشکلات نمی تواند از کودک مراقبت کند.

تعداد محدودی از یتیمان

در مصاحبه ای با تی تی آنلاین یا زن عقیم در چهارمحال و بختیاری گفت: “17 سال بعد از شروع زندگی مشترک من و همسرم. در سال های اخیر ، هزینه های زیادی را برای درمان ناباروری صرف کردیم ، اما متاسفانه پزشکان معتقدند که احتمال بچه دار شدن آنها بسیار کم بودند و تقریباً نمی توان آنها را انجام داد.

وی گفت: یکی از لذتهای زندگی در آغوش کشیدن کودکی است که خودم او را به دنیا آورده ام ، اما شاید خواسته نباشد.

وی در پاسخ به این س ifال که آیا او تاکنون اقدامی برای صید نکرده است ، گفت: “سیاست ارتباطی که ما در مورد فرزندخواندگی فکر کرده ایم. من چندین بار برای بازدید به آنجا سفر کردم اما شرایط سخت پذیرش را قبول کردم و توانایی مالی عمیقی داشتم.” ما نیازی به ارائه امکانات لازم نداریم.

وی هشدار می دهد: البته اگر من كودك بودم ، كودك ، نوزاد ، علاوه بر این ، ما آرزو می كنیم كه بگیریم ، اما متأسفانه تعداد بی پدران محدود شده است.

به طور کلی قبل از فرزندخواندگی برای جامعه خوب نیست

تی تی آنلاین در سال های گذشته ، یک زن و شوهر دیگر در چهارمحال و بختیاری ، یک کودک بالای پمپی ، گفت: “ما 35 سال ازدواج کردیم و از نعمت یک کودک محروم بودیم ، کودک به اوترانتو ایتالیایی است.” .

پدر خانواده گفت: “دخترم در حال حاضر 13 ساله است ، اما هنوز درک نکرده است که ما پدر و مادر واقعی او نیستیم. این همیشه بین من و همسرم است و عکس العمل دخترمان اگر روزی متوجه شود که ما او را از کودکی گرفتیم و ما پدر و مادر واقعی آنچه اتفاق خواهد افتاد هستیم.

وی گفت: “علاوه بر این کودک در 13 سال گذشته به زندگی مشترک ، به موجی از امید و شادی تبعید شده است. اگر فرهنگ و جامعه اصلاح شود ، ما نباید نگران فرزندمان باشیم وقتی که کودک غیرقابل پیش بینی است و جامعه. متاسفانه ، این نوع دیدگاه ها قابل مشاهده بسیار مخرب است.

قوانین تصویب را تسهیل می کنند

کامارگو عسگری ، مدیر کل واحد ایمنی چهارمحال و بختیاری ، اظهار داشت که مبنای قانونی این است که موضوع تصویب قانون حمایت از یتیمان و بدسرپرستان است ، به راحتی گفت.

وی گفت که او چهارمحال است و بختیاری درخواست کرده است تعداد خانواده های فرزندان فرزندخواندگی که امکان انتقال دارند خاتمه یابد. وی گفت: شرایط فعلی 350 برای اعطای تعامل فرزندان یتیم به خانواده های استان های متقابل و استان درخواست کمک به خانواده های فرزندان وی را دارد یا اولین بار در استان های دیگر جستجو می کنند نیز به استان همان استان تعلق می گیرد.

عسکری با بیان اینکه این قانون اجازه انتقال کودک تا سن 16 سالگی در خانواده های متقاضی فرزندخواندگی را می دهد ، گفت: “اما بیشتر خانواده ها تقاضای اعطای کمک هزینه به نوزادان و کودکان چهار ساله را دارند. همچنین این قانون اجازه پذیرش یکی از خانواده های دارای فرزند را نیز داده است.” او گفت. در زوجین نابارور اولویت با زوجین نابارور است.

نجات مدیرکل چهارمحال و بختیاری سازمان یا به روشنی از طریق کودک: به دلایل مختلف ، از جمله فقر ، اعتیاد و بدخواهی فرزندانش ، به طور موقت در مکان های عمومی برای فرزندانشان نزد والدین خود بیرون بروید. این کودکان برای تعیین حضانت سازمان بهزیستی حکم قضایی دارند. موقعیت

عسکری گفت: “روند فرزندخواندگی والدین کودک ، طرفین شرایط نام متحرک یا غیر منقول کودک یا هرگونه بیمه برای آینده را به ارث نمی برد.” … کودک تضمین می کند که هیچ انرژی مشترک و مناسبی برای گرفتن والدین کودک وجود ندارد.

مدیرکل سازمان چهارمحال و بختیاری در بحث تصویب ایمنی و امنیت قبل از واجد شرایط بودن ، اظهار داشت: والدین به ترتیب از اولویت تقاضای زمان در لیست پذیرش قرار می گیرند.

وی برای اجازه دادن به وضعیت طبیعی کودکان بیمار بدون سرپرست یا اقدام به زنا ، گفت: “اگر دو نفر درخواست پذیرش کودک معلول یا بیمار را داشته باشند ، شرایط برای این والدین آسان نخواهد بود و نیازی به لیست انتظار برای مدت طولانی نیست. به سرعت معرفی می شود و سازمان بهزیستی کمک ویژه ای به این خانواده ها می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا