عمومی

صنایع استان مرکزی نماد غرور ملی هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» صبح روز جمعه بیست و نهم فروردین ماه از طریق فرودگاه اراک وارد استان مرکزی شد و مورد استقبال ولی فقیه مدیر عامل، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.

وی با اشاره به منابع استان مرکزی گفت: استان مرکزی دارای منابع فراوانی است و قطب صنعت خود کشور محسوب می شود و نقش اساسی در اقتصاد کشور دارد.

آیت الله رئیسی با اشاره به امکانات صنعتی استان مرکزی گفت: صنایع استان مرکزی نقش جبران ناپذیری در صنعت و اقتصاد کشور ایفا می کند و هر صنعتی نماد غرور ملی است.

وی ضمن تایید اینکه استان مرکزی مهد سرافرازان و بزرگان است و بیش از شش هزار شهید تقدیم دفاع مقدس و نظام جمهوری اسلامی کرده اند، گفت: فرهیختگان بزرگوار از جمله امام راحل و آیت الله اراکی و… . هر دو رهبر بزرگ رشید از رهبران اسلام محسوب می شوند. از این خط آمده اند.

رئیس جمهور با اشاره به برنامه ریزی های قبل از بیست و نهمین سفر هیات دولت گفت: گروه هایی برای بررسی منابع استان مرکزی قبل از سفر اعزام و گزارش هایی ارائه کردند تا در تصمیم گیری ها مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به بهترین منابع استان مرکزی از نظر نیروی انسانی گفت: نیروهای کارآمد، تحصیلکرده و مستعد زیادی در استان وجود دارد که اگر دولت شرایط را برای آنها فراهم کند می توانند به توسعه کشور کمک کنند.

در پایان از سوی آیت الله رئیسی اعلام می شود: این سفر، مصوبات و تصمیمات در استان اتخاذ و ابلاغ می شود و برخی تصمیمات در میانه پیگیری و به اطلاع مردم خواهد رسید.

دکمه بازگشت به بالا