ورزش

صید برنزی یونس امامی در شب سوم

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین؛ دیروز در وزن 74 کیلوگرم در دور اول استراحت کرد و یونس امامی با 25 راند 10 راند انریکه پرز کاستیلانوس از گواتمالا را شکست داد. او فقط به یک لحظه برای پیروزی نیاز داشت و به راحتی به مرحله بعدی صعود کرد.

آزادکار ایرانی در دور بعد به مصاف برنده منگ هجیگان از چین و آرمان آندروسی از استونی رفت که این بار در دقیقه و 11 ثانیه مقابل حریفانی از استونی پیروز شد و جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی را دریافت کرد.

در این مرحله یونس امامی برنده نبرد جاسمیت فولیکا از کانادا و توران بایراموف از آذربایجان شد. بایراموف دونده اروپایی توانست یونس امامی را به دردسر بیندازد اما آزادکار ایرانی در این دیدار شگفت انگیز با نتیجه 8 بر 4 پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد.

امامی در مرحله نیمه نهایی به مصاف کایل داک، قهرمان سه دوره جهان و دارنده مدال برنز المپیک آمریکا رفت. مبارزه با داک سخت بود و هر چه تلاش کرد نتوانست قهرمان آمریکا را پشت سر بگذارد. نتیجه 2-2 مساوی شد و کایل داک در آخرین امتیاز امتیاز نهایی را به دست آورد.

امشب (شنبه) یونس امامی ساغر جاگلان از هند بازی را به ترتیب برگرداند و در وقت اول 2 بر صفر پیش افتاد. آزادکار کشورمان در همان زمان پای حریف را از تشک خارج کرد و یک امتیاز دیگر کسب کرد.

ملی پوش وزن 74 کیلوگرم کشورمان عملکرد خوبی داشت و توانست 2 امتیاز دیگر به مجموع خود اضافه کند. در پایان با نتیجه 6 بر صفر پیروز شد و به مدال برنز دست یافت.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا