حوادث

ضرب و شتم شدید یک متخصص بیهوشی توسط همراهان یک بیمار در پیرانشهر+عکس

رئیس انجمن متخصصان بیهوشی ایران و معاون آموزشی واحد اقدامات پزشکی با اشاره به ضرب و شتم شدید بیمار و شمارش بیهوشی در پیرانشهر ، گفت: “با عاملان برخورد شدید صورت می گیرد و انتظار پاسخ قضایی محکمی را دارد.”

به گزارش تی تی آنلاین ، 2 دکتر. علیرضا سلیما ، رئیس جمهور ایران ، معاون انجمن آموزش پزشکی پزشکی بیهوشی و واحد سیستم ، گفت: وظایف بیماری و مطالبات به طور جدی است. همراهان به مدت 33 سال ، بیمار Qovid 19 ، که بیمار شده بود ، دکتر ابو TURABI هفت نفر در حمله به صورت گروهی قرار گرفتند و بیمار درگذشت و او را به شدت کتک زد.

متخصص بیهوشی درباره میزان آسیب دیدگی در مطب خود ، سلیما گفت: “از نظر میزان جراحات و واقعیت آن به عنوان یک جای تعجب”. متأسفانه صدمات زیادی به دکتر وارد شد. ابوترابی بسیاری از استخوان ها شکسته شد. خوشبختانه ، آسیب دیدگی ، مجروحان نیز چشم D. چشم دلایل نابینایی نسبت به دکتر بسیار زیاد است ، به طوری که ، یعنی ایجاد ثمربخش. آن چیز که بدتر نشد.

معاون آموزش سازمان رویه های پزشکی هشدار داد که چنین مواردی آسیب های احتمالی برای مردم ایران در زنجیره خدمات است و گفت: “متخصصان بیهوشی ایران به عنوان بخش مهمی از کادر پزشکی به عنوان قهرمانان فعلی در زمینه بهداشت و درمان در نظر گرفته می شوند. با انجام این کار ، کارکنان همه گروههای درمانی را نادیده می گیرند ، که این امر باعث دلسردی از خدمات می شود و از این راه دور محروم می شوند.

رئیس انجمن متخصصان بیهوشی ایران گفت: “یک حادثه تصادف غم انگیز اتفاق افتاد و ما در تلاش هستیم تا از چنین مواردی جلوگیری کنیم.” بنابراین ، موقعیت شهرهای متخصصان در مراقبت از همه حمایت های همکارانش امیدوار است که بهبود یابد. سؤال این است که ، چرا اینقدر بیمار بلافاصله در یک حمله وحشتناک قرار دارند. اگر این یک جرم باشد ، که فکر می کردم توهین جبران ناپذیری به همکارش ، که او بود ، متهم بود؟ به نظر می رسد این بهترین راه برای پایان دادن است تا بتوان به مأموریت و وزارتخانه شهر منتقل شد و دیگر ذهنی در ذهن نیامد ، زیرا از بین رفتن این شهر ، به محض اینکه مایل به دوری از پزشک هستند. مسلماً این مسئله که باید جدی تر باشد در مورد وضعیت فعلی متجاوزین انجام می شود و امید به یک شرکت در امور قضایی کار آسانی نیست. به عقیده کلی ، این همه کارکنان پزشکی مراقبت های بهداشتی خصوصی است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا