اجتماع و خانواده

ضرر و زیان ۴ میلیاردی تخلف صید و شکار در استان تهران

در حالی که دوک ، برای استان تحت واحد حفاظت از محیط زیست در تهران طی چهار ماه گذشته در این شهرستان است ، گفت 135 با درک همه: تا این زمان ، به حدی که جرایم خسارت توسط دلیل شکار ، قیمت یک میلیون سرباز و سه نفر از متخلفان 100 میلیارد ریال 307 4 4.

فرهاد زندی تی تی آنلاین در گفتگویی؛ وی اظهار داشت که در طی سه ماه پاییز سال 111 قسمت از استان تهران که در آنها زندانی می شوند ، که در آن زمان منسوخ شده بودند 49 نفر با 13 ، 5 67 گرفتار شده اند ، بزرگترین سلاح ها سلاح ها هستند پیدا شدند. دادگاه مجدداً این 662 ابزار و تجهیزات را برای این تخلف کشف و ضبط کرد.

وی گفت: طی این سه ماه 119 مورد شکار قانونی و صید حیوانات آبزی و پرندگان ، پستانداران و خرید و فروش حیات وحش و میزان خسارت وارده از شکارچی کشف شده که مجبور به پرداخت 2 میلیارد و 200 میلیارد دلار بوده است. 472 میلیون “و مبلغ 100000 ریال بود.

رئیس یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه آمار تخلفات درج شده تا ژانویه سال جاری است ، گفت بیش از یک ماه ، 24 متخلف در استان تهران دستگیر شدند که از این تعداد 14 سلاح مجاز خلاف قانون بوده و سلاح های توقیفی در مجموع 15 و 25 ابزار و تجهیزات برای شکارچیان غیرمجاز کشف و بارگاه آنها ضبط شد.

زندی به پایان رسید در ژانویه سال جاری ، 13 مورد شکار حیوانات وحشی و جرم به عنوان ماهیگیری ورزشی ، شکار غیرقانونی ماهی و پرندگان و پستانداران تنها در خسارات ناشی از یک شکارچی رخ داده است که مجبور به پرداخت 1 میلیارد و 835 میلیون نفر شده است. ریال

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا