اجتماع و خانواده

ضرورت اجرای سریع مصوبه ساماندهی مشاغل سیار و بی‌کانون/ برخی هنوز دستفروشی را آسیب می‌دانند

عضو جامعه و فرهنگ کمیسیون شورای شهر تهران بر لزوم ساماندهی و تدوین دستورالعملهای لازم برای اجرای مشاغل قطعنامه سیار و غیر متحرک تأکید کرد.

به گزارش تی تی آنلاین ، حجت نظری در نشست مشترک کمیته مشارکتهای مردمی شورای اسلامی شهر تهران و کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران و شرکت صنعت و کار مشاغل استان تهران اظهار داشت: بیش از یک سال از زمان اجرای این طرح سازماندهی مشاغل سیار و غیرمتمرکز است تا اینکه آنها بخشی از تهران را دیدند. و با این حال ما شاهد برخی علائم هستیم که شهرداری توجه برنامه های خود را به مناطق یا دفتر مرکزی شهرداری تهران انجام می دهد.

“من فکر می کنم که این گفتگو عمدتاً نگران برنامه است.” اما هنگامی که نیروهایی که بر روی آنها عمل می کنند ، و با یک مشورت مشکلی نخواهند داشت ، می توانند معاون وزیران این شهر را بگیرند ، او بیرون رفت و در ابتکار عمل را گرفت. ما از بوم استقبال می کنیم ، و این امید ، یعنی ، این که ، در دستورالعمل چنین قطعنامه ای ، برای ما پیش بیاید ، همانطور که اتفاق افتاده بود ، برنامه و هرچه سریعتر اجرا شد.

نظری با بیان اینکه موبایل را در موبایل تلفیق می کند و از توصیه های وی پیروی می کند ، گفت: این طرحی است که سه وانت و بازرگان موز وانت. ما معتقدیم که شهروندان شهر ، و این همان روشی است که شما در آن مکان ها با مهاجران نیز رفتار می کنید و جزئی از آنها خواهید شد. با این حال ، قانون باید هدایت شود.

رئیس کمیته مشارکت مردمی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به دریافت برخی از تاجران گفت: متأسفانه همیشه در مقابل چالش ها داد و ستد صورت می گیرد و در برخی موارد گزارشاتی نیز داشتند مبنی بر اینکه وی مغازه ای را در مقابل آنها با قیمت بالایی اجاره داده است. چه کسی این کار را کرد؟ این امر به این دلیل نیست که ما در ملاء عام هستیم ، که متعلق به آنها نیستیم ، بلکه این داور غیررسمی داده ها است: ما نمی دانیم که چه میزان آنها نیز دریافت کرده بودند ، و در اینجا هم اعلام می کنیم که رادیو است.

وی اظهار داشت: دلایل به وضوح نشان می دهد ، این موارد و ده ها عامل دیگر باید ساماندهی شود و این سازمان و افراد عادی و مردم باید حمایت شوند. “سازماندهی قادر به از بین بردن درآمد غیر رسمی و غیرقانونی و تولید رسمی ، شفاف برای مدیریت شهری با درآمد و مشروعیت ، که برای سود معامله می شود. در نتیجه ، این نشان می دهد که چه میزان پول از چه کسی و چه کسی هزینه خواهد شد.
نظری در رابطه با اشیاء به عابر پیاده رو ، گفت: “در زمان تصویب این طرح ، طرحی که توسط برخی از همکاران ما انجام می گیرد ، پله زدن را تشخیص نمی دهد ، ادعا کردند که این اقدام.” و این اتفاق افتاد که در این شرایط باید خودشان را به روز کنند. این شهر طبق قوانین دهه 1930 اداره می شود. در عین حال ، اتحادیه صنفی سیستم موبایل یک توسعه دهنده شناخته شده فصلی است.

عضو کمیسیون فرهنگ شورای اسلامی ، گفت: بالاخره شورای اسلامی با موفقیت به این طرح رأی داد: “متأسفانه ، ما می بینیم که با وجود قطعنامه ، مگر اینکه شخصی هنوز در جبهه باشد و نمی داند چه چیزی را باید ترک کند و چه باید بکند.” به روشی که آنها کار می کنند ، از هر مردی که کسی را که می گوید آنچه را که می گوید قبول کند ، نمی تواند بخشی از مشاوره دفاع از شهر باشد. برای حل مشکلات باید چنین برنامه هایی عملی شود.
وی از مفاخریان ، مدیرعامل سازمان برگزارکننده مشاغل و صنایع در این شهر خواست كه سریعتر عمل كنند.
نظری با بیان اینکه ادعای شورای شهر تهران مبنی بر اینکه این تصمیم غیرقانونی است ، گفت: “این ادعا کاملاً اشتباه است.” طرح طراحی خلاف قانون نیست ، زیرا اعلام شد و سپس برای بررسی در هیئت مدیره در هیئت مدیره در استانداری قرار دارد.

عضو شورای شهر شورای شهر تهران درباره تأکید بر اینکه این طرح نه تنها برای معامله گران و معاملات بسیاری با ایوانز و ایوانز انجام شده است ، گفت: موارد خاصی وجود دارد که باید در دستورالعملهای اجرایی مورد توجه قرار گیرد این است که اطمینان حاصل کنید که اگر فیلترها را تنظیم کنید. به عنوان مثال ، اگر یک خانه ، مجوز فروش آنها را بگیرد … این وضعیت بدی است ، ممکن است سرپرست خانواده باشد ، اما می خواهد یک کودک نوپا باشد. فراموش نکنید ، نه تنها به این دلیل که فیلترها ضعیف هستند و کسی که مجاز به فروش نیست. حتی در قوانین فوق هیچ قانون سختگیری در مورد تجارت وجود ندارد.

نوری برای اینکه توانایی شهر را از بین نبرد و در جای دیگری بگوید: “گفته شده است که با فشار دادن رودخانه به مؤسسات از طریق مثال فیض عید در شب ، وی را منصرف می کنیم. فروشندگان از کنار خیابان خیابان پیاده روها به کامپوزیت گرفته می شوند و فضاها را حفظ می کنند.” گفته می شود که وی را با فشار دادن رودخانه به مؤسسات منصرف می کند از طریق مثال فیض عید در شب ، فروشندگان را از کنار خیابان پیاده روها به سمت کامپوزیت گرفته و نگهداری از فضاها را انجام می دهد. که در آن کارتون و شغل می تواند به موقع معامله شود ، نمی تواند باشد.

نظری و با بیان اینکه برخی از فضای انتقال برای اپراتور صحبت می کنند ، توبیخ می کند و می افزاید: “اولین بار که مدیریت شرکت مدیریت می شود ، مشخص شد که ما به اپراتور و به خود کار فرصت می دهیم.” استفاده نکردن از چنین فضاهایی تا آنجا که خیابان 30 تیر مانند دانس برای سابق اتفاق افتاده است ، می بینیم که بازرگانان عصبانیت چیزی را که غالباً راه آن است انجام می دهند. برای توضیح در مورد بهره برداری از شهر كوچك اما هزینه بالایی را برای دریافت حق ، حتی بر خلاف میل او نشان داده است.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: “حالا ، شهرداری با چه اقداماتی همراه است و اقدام به اقدام دارد و از این فضاها سوءاستفاده می کند؟” به ما گفته می شود که این نیرو ، در حالی که در همان خیابان 30 تیر قرار دارد ، من می دانم که در مجموع سه مرد که کار انتقال و مدیریت را انجام می دهند. آیا این امکان وجود دارد که شهرداری نیروی انسانی نداشته باشد و غالباً بیش از 50 درصد از 65000 کارگر شهرداری گوش فرا دهند که فراوان است؟ به عبارت دیگر ، در مورد قضات ، از بین 30 هزار نفری که قدرت مازاد دارند ، چند نفر در این کار یافت نمی شوند؟ من واقعاً نمی فهمم و آنقدر زائد است که قدرت برون سپاری را داریم.

نظری با توجه به قرارگاه شورای شهر تهران سمنان ، نظری با بیان نداشتن کالج مجرد برای فروشندگان گفت: متأسفانه اصناف برای ساماندهی مشاغل سیار مالکیت ندارند اما تلاشهایی برای ایجاد دلیل خاص انجام شده است: تاکنون مردم؟ ما دو رابطه داشتیم: یکی ایجاد بخش تلفن همراه در تماس با یکدیگر و اتحادیه خاص دیگر برای ایجاد سیم تلفن بدون شغل ، از مهمترین عوامل ایجاد شده است.

همچنین تأکید کرد که نیاز به تعادل بین چیز ثابت و موبایل این است که “تعادل بین این دو به اعتصاب نیفتد.” در بسیاری از کشورها پیاده روی مشکلی ایجاد نمی کند ، اما حتی افرادی که در کشور هستند برای افرادی که به هنگام عادت کودکان و نوجوانان به مشکل پیاده روی نگاه می کنند. در ساعات مشخص در ساعات شبانه روز ، ما قادر خواهیم بود به امور تجاری تلفن همراه اختصاص دهیم. این کار در چندین کشور اروپایی و استفاده موفق انجام شده است. از این رو قرار نیست بعد از ساعات کاری مغازه ها در مقابل وی ، هریک از فروشندگان بعداً نشان داده شود. در همین راستا ، با هماهنگی کاهش سکونت در مناطق تفریحی Monetali ، برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.

یا ممکن است نمایندگی های اتومبیل در مورد این نظریات پیشنهادی از بازرگانان فضای موجود در مدارس خوشحال شوند ، گفتند: “این خیلی قوی نیست ، اما با تجربه مشابهی از فروشندگان سایت های عید را برای شب پیشرو می کنند.” این می تواند یادبود یادبود طبیعت پایگاه باشد.

وی خواستار تدوین نهایی دستورالعمل ها برای دفع مشاغل متحرک و غیر متمرکز و برخی خاص شد “در این راهنما باید برای ثبت این و مکان یابی آنها به نرم افزار ویژه توجه ویژه شود و آن را ارسال کنید ، باید کمیسیون فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری ارائه دهد. در اسرع وقت اجرا

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا