حوادث

ضرورت افزایش همکاری‌های دو جانبه پلیسی ایران و اسپانیا

تا زمانی که گفته شود در پرتو کار به منظور افزایش همکاری دوجانبه و چندجانبه پلیس ، تاج اسپانیا را کنار می گذارد ، و در جی مبارزه با مواد مخدر علیقوم ناجا بر لزوم جنگ مداوم برای قاچاقچیان مواد مخدر در دفاتر یا رهبر کشور و در سطح بین المللی.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار مجید کریمی در یک کنفرانس ویدئویی با رئیس جرایم سازمان یافته و مواد مخدر که اخیراً در پلیس اسپانیا برگزار شد ، از این فرصت ابراز خرسندی کرد و گفت “آیا می خواهید سطح همکاری های دوجانبه را در زمینه اطلاعات و گام قاچاق مواد مخدر در منطقه افزایش دهید و بین المللی “.

فصل پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به لزوم تغییر پلیس مورد استفاده در زمینه مبارزه با مواد مخدر بین دو کشور ، اظهار داشت: آخرین اخبار مبارزه با مواد مخدر از جمهوری اسلامی ایران در مناطقی مانند جنگ و دستگیری قاچاقچیان در دفاتر و دیگر شبکه های عمده انتقال مواد مخدر در سطح منطقه ای و بین المللی ، و در میان مردان پیدا شده است ، کمک به اینها ، آثار هنری همراهی ؛ که درد ابزارهای اعتیاد است ، و او چیزی برای آرزو دارد ، آن تمایل به وقایع اجتماعی ، بسیار گسترده ، و آن ، همراه با آمادگی برای به اشتراک گذاشتن دستورالعمل های ما ، از سوی دیگر.

وی با اشاره به لزوم تبادل اطلاعات بین دو کشور ، افزود: به همین ترتیب ، جلسات اطلاعاتی و عملیاتی برای تبادل گزارش اطلاعات در پرونده های شهروندان هر دو کشور که در زمینه قاچاق مواد مخدر فعال هستند ، می تواند تا حد زیادی دستگیر کند. “شبکه اصلی کشورها در زمینه قاچاق مواد مخدر و کمک به آنها هستند.

کریمی با اشاره به سنگین بودن جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر و اقدامات متقابل و میزان کشفیات پلیس ایران را تشریح کرد و گفت: “با تلاش شبانه روزی و فداکاری همکاران ایرانی من در اسلام ، خوشبختانه در سال 2020 ، بیشترین در منطقه از 1150 هزار تن ضد شورش تجهیزات پزشکی بود ، رقم مورد ستایش طرف اسپانیایی.

رهبر شخص ناجا مبارزه با مواد مخدر با تأکید بر اینکه اکنون نیاز به افزایش همکاری دو جانبه است ، ناجا آخرین مبارزه با مواد مخدر را برای آماده سازی کامل برای ادامه برگزاری به منظور موافقت با انتقال دانش تجهیزات ردیابی ، نرم افزار ردیابی و تجزیه و تحلیل داده ها ، که منجر برای کشف نبرد آرایه پزشکی جرمی که او انکار می کند.

کمیسار مارک فریس – رهبر جرایم سازمان یافته و مواد مخدر اخیراً در اسپانیا – ضمن تشکر از بخش ایرانی همان جلسه حسن نیت ارائه دهنده روابط با روابط دو جوامع دو کشور و گفت: “بدون شک برگزاری چنین جلسه ای. “افزایش امور دو جانبه ، شهرهای تبادل داده بین دو متغیر ، و با همکاری فاجعه های جنگ ، می تواند کمک کند.

رئیس پلیس مبارزه با جرایم و مواد مخدر اسپانیا ، رسماً از همتای ایرانی خود دعوت می کرد تا از دستاوردهای پلیس اسپانیا در زمینه مبارزه با مواد مخدر بازدید کند ، در جدیدترین خبرها در مورد مبارزه با مواد مخدر اسپانیا گفت: آمادگی کامل برای توسعه روابط در این زمینه . گفتن مواردی مانند سگ های جستجو و ورزش ، ایجاد برنامه های آموزشی ویژه ، به دانش روش های جدید درمان ، توان بخشی و حمایت از معتادان.

طبق وب سایت خبری پلیس ، در یک کنفرانس ویدئویی ، میشل مارتین – معاون رئیس بخش جرایم سازمان یافته و مواد مخدر بهداشت روان ملی اسپانیا: ماریا پولو – رئیس مرکز سگ های مقامات ملی ارتباط داغ اسپانیا برای زیباسازی ایران ، و اکنون نیز در اسپانیا.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا