اجتماع و خانواده

ضرورت توجه همه جانبه به ضوابط و مقررات پدافند غیرعامل در سامانه‌های هوشمند ترافیکی

لزوم توجه ویژه به قواعد و هنجارهای پدافند غیرعامل در یک سامانه اطلاعات ترافیکی

معاون عمران و امور روستایی وزیر کشور بر توجه همه جانبه به الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل مدیریت شهری، راهکارهای مقابله با تهدیدات سایبری در تهیه طرح های جامع حمل و نقل شهری و اجرای فرآیندهای سامانه های هوشمند ترافیکی به ویژه در کلان شهرها تاکید کرده است. مناطق.

به گزارش تی تی آنلاین، مهدی جمالی نژاد وی صبح امروز در چهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل در مدیریت شهری که در همایش اختصاصی وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان پدافند غیرعامل برگزار شد، گفت: خوشبختانه در برنامه ریزی، برنامه ریزی و برنامه ریزی و نه تنها در اجرای پروژه های شهری و تقویت زیرساخت های شهری، بلکه همچنان باید به این امر توجه مضاعف داشته باشیم، بحث شوراها و پروژه های شهرداری را در نظر بگیریم.

وی ادامه می دهد: طی مکاتبات، بخشنامه و دستورالعمل های اجرایی وزارت کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها برای استفاده همه جانبه و توجه به رویه های عمومی در حوزه پدافند غیرعامل از سوی فرمانده معظم کل قوا ابلاغ شد. دوچرخه‌سواری در تمامی فرآیندها و رویه‌ها و سیاست‌های شورای شهری، همواره در این چارچوب توسط ابتکارات و منابع عمده شوراهای دولت اسلامی مورد تاکید قرار گرفته است.

معاون عمران و مهندسی شهری و دهیاری ها افزود: تقویت ساختار پدافند غیرعامل در شهرداری ها از نظر توان دولتی و نیروی انسانی همواره مورد تاکید بوده و در عملکرد سازمان شهرداری ها و کشاورزی مورد نیاز است.

جمالی نژاد گفت: هدف از اجرای این طرح کمیته پدافند غیرعامل است که از سوی سازمان شهرداری ها و زراعت ابلاغ شده و توسط تمامی کمیسیون ها، سازمان ها و انجمن های وابسته در شهرداری تکمیل شده است و منتظر جلسات مربوطه هستیم. باید به صورت مستمر و با حضور همه اعضا تشکیل شود و بازدیدها و هوشیاری پردیس و هماهنگی با سایر دستگاه ها با قوت انجام و انجام شود.

معاون عمران و توسعه شهری و روستایی وزیر کشور همچنین بر لزوم توجه به الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در تهیه طرح های جامع حمل و نقل شهری با توجه به تصویب طرح خدمات و ساختار آن توسط عالی شهری تاکید کرد. شورا. هماهنگی تجاری و اطلاع رسانی به فرمانداری ها و شهرداری ها.

مدیرعامل سازمان شهرداری ها و کشاورزی همچنین بر لزوم توجه به الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل در سازمان های حمل و نقل و بازرگانی شهرداری به ویژه تهدیدات سایبری در سامانه های هوشمند تجاری با تاکید بر کلانشهرهای تخریب شده و اتاق بازرگانی تاکید کرد. .

جمالی نژاد افزود: در چند سال اخیر آموزش های تخصصی پدافند غیرعامل برای سالمندان، مدیران و کارکنان شهرداری در عملکرد سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و پدافند غیرعامل و جمهوری سازمان غیرعامل کشور داشته ایم و تلاش هایی در این زمینه صورت گرفته است. مدیریت شهری به ویژه در بین اعضای شوراها.» و موارد جدید و بزرگتر در جنبه های مختلف موضوع دفاع و توجه به ایمنی، امنیت و ثبات در سیاست ها و اقدامات شهرداری ها و تاب آوری دولت ها روز به روز افزایش خواهند یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و وظایف حوزه کشاورزی، چهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل در مدیریت شهری این هفته با حضور رستم قاسمی – وزیر راه و شهرسازی، سردار غلامرضا جلالی – رئیس پدافند غیرعامل برگزار می شود. ، فرزانه صادق مالوجرد و شهرام آدم نژاد – معاونان معمار و شوراهای شهرسازی و وزیران راه و شهرسازی – حضور در همایش شوراهای بزرگ و برجسته دولت اسلامی با جمعیت بیش از 200 هزار نفر و نمایندگان کل راه های استان و ادارات شهری را می بینم. و پرسنل شوراها مسئول و در نهایت فعالان پدافند غیرعامل شهری شهرداری ها و مدیران دستگاه های اجرایی منتخب معرفی و وظایف و مسئولیت های آنان تصویب شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا