اجتماع و خانواده

ضرورت راه‌اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب شهری و صنعتی در ملارد

ملارد با همراهی رئیس اداره حفاظت محیط زیست با اشاره به سلامت نامطلوب تصفیه خانه های شهری و صنعتی در این شهرستان ، اظهار داشت: با توجه به تنش آبی که این امر باید با صنایع کاملاً جدیدی همراه باشد.

در مصاحبه مهناز مدیریان تی تی آنلاین در همان زمان ، برای نشان دادن اینكه یكی از مهمترین مشكلات Golden Golden در این شهر ، وضعیت تصفیه خانه آب صفادشت در شهر تصفیه خانه شهرک صنعتی صفادشت است ، این ظرفیت محدودی در تصفیه خانه تصفیه آب در شهر Goldeneye است ، وی اظهار داشت: صفادات تصفیه خانه آب در شهر وجود داشته است اما لزومی ندارد كه وی را تصاحب كرد.

وی پاسخ داد: “اما اگر این مهمترین چیز در شهرک صنعتی صفادشت باشد ، که اگر راه اندازی شود ، و نه تنها ، بلکه از طریق تعدادی از واحدهای صنعت ، مشکل نیز حل می شود ، این یک مشکل بزرگ در Goldeneye مشترک زیست محیطی است”.

برای بسیاری از مدیران شرکت های صنعتی صفادشت در وسط شهرک صنعتی که در حال حاضر وی مجاز نیست ، بعضاً استثنا یا اضافه می شود ، آنها در شرکت های صنعتی شهرک صنعتی صفادشت هستند ، در وهله اول ، لازم است مجوزهای صادر شده به آنها به گونه ای باشد که سیستم تصفیه فاضلاب خود را ایجاد نکند. و این یک تناقض است ، زیرا ماهیت صنعت شهر ، که در شرف زایمان است ، است و امکانات و خدماتی را در شرکت های صنعتی به آنها ارائه می دهد.

اما او گفت: “و در این مورد ، به منظور نیاز به سیستم تصفیه فاضلاب ، برای کار به او ، شهرک صنعتی صفادشت و با غواصان ، به منظور وحدت ایمان مایل به تغییر شهرک صنعتی آن نیستند”.

در طرف دیگر سخنرانی درباره وضعیت واحدهای آلاینده ، شهرستان ملارد ، در اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ملارد در این شهرستان گفت ، واحدهای پایه روزانه به هفته می روند و خوشبختانه ، شرکت های صنعتی وجود دارد ، به ویژه در یک شهرستان با فاضلاب های ناپاک و یک اجاق گاز. به همین ترتیب ، هیچ وحدت در شهری که از نظر تجهیزات توانایی ندارد ، به ما بستگی ندارد ، بلکه مراقبت از این پرسش است که آیا این سیستم های کنترل خوب عمل می کنند یا بیمار ، که آنها سعی نکنند یک کشور بزرگ صنعتی را آلوده کنند و واحدها را به اندازه کافی و دائمی آلوده کنند ؛ این کار می تواند انجام شود.

وی گفت: “طی هفته گذشته ، به منظور کشیدن تعداد پارچه های رنگرزی ، دو واحد و واحد شناسایی کردند که علی رغم داشتن سیستم تصفیه فاضلاب ، فاضلاب در جوامع آنها از رزرو و ترس و نشسته و وارد منابع آب زیرزمینی می شوند.” با توجه به این کلمات سوگند به خوشبختانه ، در حال حاضر سیستم تصفیه فاضلاب بهینه سازی شده وجود دارد و فرایند تصفیه فاضلاب یک سیستم تصفیه فاضلاب خواهد بود ، بهینه سازی مواردی که هنوز آماده می شوند.

و در پایان ، باید نشان داده شود که مدیران استانهای Golden Golden مشترک از نظر جغرافیایی یکی از این سه شهر تهران ، البرز و مرکزی هستند و اکنون راهی بازار هستند. استان تهران که واقعاً نه تنها شهر بلکه جریان اصلی جدید است. در برابر شهر ، نه استان به عنوان آب از تهران.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا