ورزش

طارمی در تیم منتخب ماه فوریه لیگ برتر پرتغال/عکس

براساس آژانس خبری آنلاین در آخرین روز فوریه 2021 و سایت پرتغالی “GloPoint” بهترین های لیگ فوتبال پرتغال را در این ماه معرفی کرد و بهترین ها در هر موقعیت در زمین فوتبال به مصرف کننده در ماه فوریه فارغ التحصیل شدند.

در اوج تیم ، اما این چیزی نیست جز مهدی تارم مهاجم ، تیم فوتبال ایران در این بازیکن ، چله ، آبی و سفید بازی کرد و در تیم پیشنهادی در چند سال اخیر یک درگائو عالی به ثمر رسانده است هفته ها

WORM دارای دو نماینده در سمت بندر تیم Sergio Oliveira در فوریه است ، این تیم امتیازات بالاتری را کسب کرده است. امتیاز نمره Sergio WORM 6.51 تا 6.50 است.

او می گوید دلیل انتخاب تیم WORM در لیگ برتر پرتغال انتخاب شده است ، سایت GolPoint می نویسد: WORM نماینده پورتو است. و ماه گذشته و قادر به بازگشت به تیم بالای خط حمله خود است. در ماه فوریه ، او دو گل و دو پاس گل داد و در 50٪ گلهای پورت در لیگ نقش مهمی داشت. در این ماه ، هدف دشمنانش ، اما نه فراتر از آن ، بازیکن باید به تارما برسد. و میانگین 3.8 شوت در هر بازی و به تیمش کمک کرد تا فاصله را به عنوان مجموع برتری بنفیکا حفظ کند. و نه فقط از بنفیکا نونز داروین (1.8 در هر بازی) برای بیشترین شوت های دروازه (1.5 در هر بازی) و سوم در جدول رده بندی ، با بیشترین لذت در زمان حمله.

در لیگ برتر تیم Tarm پرتغالی را در ماه فوریه انتخاب کرد / تصویر؛

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا