عمومی

طناب دار کریم در کانال تلگرام بافته شده بود

دو جلد پرونده از یک صفحه قرمز رنگ زرد ، که او با دهان پوشه ها نشان داده بود ، با یک دیدگاه بزرگ ، برای من ، یک وکیل ، چیزی بیشتر از لغت وجود داشت. معنی کلمه و جمله ای که اهمیت زیادی دارد. موانعی که از سرنوشت متهم یا متهم مشخص است ، در این مورد انتظار می رود که نفرت انگیز یا با طناب باشد.

زیرا اتهام در چنین موردی کمترین چیزی است که گفته می شود ، جایگزینی وکیل مدافع و وکیل مدافع ، و او از طریق تلفن به دادگاه بازگردانده شد ، مجازات اعدام دارد. و از زندگی

یک ساعت تا شروع کنوانسیون وقت داشتم ، مدیر دفتر دادگاه آن را پس از دستور رئیس پرونده به من داد و برای چند ثانیه نتوانست چارچوب کلی و علت اصلی را بداند.

موکل من نوزده ساله بود که به عنوان مدیر کانال تلگرام متهم به توهین به مقدسات ، توهین ، اقدام علیه امنیت ملی شد. فایل پیوست: عبارات و اصطلاحات موجود در محتوا ، که برای هر فردی ، حتی بدون وابستگی به مذهب ، به عنوان مثال آسیب دیده است.

حال ، چگونه می توان ادعای آزادی بیان و عقیده کرد ، اما اجازه دهید با خودش صحبت کند ، و توهین هایی که صدای بدترین و زشت ترین آنهاست ، چیزهایی است که مردم را از سرزمین دین خارج می کند. در شهر زندگی می کرد بدون تردید ، این کودک مرگ در کشورهای جهان است ، که منجر به اتهام در مورد انتشار چنین مجازاتی می شود.

عصبانیت و آشفتگی ذهن ناشی از خط دیگر راضی است که در صورت ظاهر شدن مدیر دفتر دادگاه در یک لیوان آب بالای سر ظاهر شد و گفت: “قبل از این پرونده ، همیشه باید از وکیل نام برده شود. خواهد گفت که من اهمیت دفتر را دارم و تنها با یکی دو جلسه دادگاه جایی که خدا برای اولین بار می خواهد و مطابق وظایف حرفه ای من ، اما روزی که این مرد آمده است به عنوان اولین کلمه از این کلمه برای من این بود که زبان گفته می شود ، که خدا به علت نمی دهد حامی است ، من می خواستم ببینم چگونه مدافع در علت واکنش به محتوای کانال نشان می دهد … خدا هیچ ربطی به دین نداشت. من به این مرد افتخار می کردم ، در نظر بزرگی از اهانت مسلمانان؟

شواهد محکم موجود در پرونده به خوبی مستند است و هیچ شک و شبهه ای در مورد ایده محافظت از مجرمان و کمک به مشتری تنها برای کاهش مجازات ، به دلیل فقدان سابقه و جوانان وجود ندارد. این یک حس اساسی و بیرونی است ؛ زمان آن فرا می رسد که می خواهید با شخص من یا یک قاضی متهم به عنوان یک مرد خارج از پرونده مطابق با آنچه قبلاً داشته اید ، عادل باشید. گفت ، و در حال شنیدن ، کسی است ؛ بنابراین دولت برای اولین بار باید به او بگوید که در وکیل مدافع متهم ، که فرض بر این است که مجرم است ،. موظف است از حقوق متهمان به عنوان قاضی شناخته شده محافظت کند ، آنها باید در محدوده قانون تعریف شوند.

من اغلب می شنوم و در مورد مواردی که در زندان و زندانی متهم هستند ، برای بیرون فرستادن او از زندان ، آنها یک یا دو ساعت به تاخیر می افتند ، زیرا این فرصت خوبی است تا در مورد موضوعی بیشتر بدانید. ، به منظور بررسی آنها ، از گفته های دیگران در مورد پرونده: اما آنها همه آنها هستند ، هنگامی که اعضای اردن دوره خود را از سر گرفتند ، در انتشار مشارکت داشتند ، او بی گناه و بدون استثناء با افزایش آگاهی شناخته می شود. خط تلفن همراه ادعا می شود ، هک می شود و گروه را ترک می کند و غیره اما برخی از حقوق Destinies ، تأیید شده است و قاضیان اصلی مواردی که ممکن است این موارد نفی شوند. آنها انجام داده اند.

و بیشتر عصبی شده است که من صفحات را ورق می زنم ، به همین دلیل و من دیدم: و هنگامی که قصه گو برداشته می شود ، سرزنش شما را که توسط خود کانال منتشر شده است ، کشف می کند ، که باعث افزایش احساس بیشتر و بیشتر نمی شود. به شما نسبت به آنها ، و من از رئیس دادگاه خواستم که مجاز به شنیدن آن باشد ، حتی در راهرو.

توسعه دهنده دادگاه انقلاب برای وکلا غریبه و برای توسعهدهنده برای بنده استرس زا تلقی می شود ، زیرا کمتر به پرونده هایی در حوزه اختیارات قضایی وارد می شوند. برای دستگیری گروهی از افراد متهم به جنایات سنگین با مجازات به سختی ، وزن یکسانی است و پاداش ها در محیطی منفی قرار گرفته است. اگر این انسان نیست مزاحم شوید.

این عصای کوچک خوب و چشمان فرورفته مردی در ابروهای سفید بود. به نفسش احوالپرسی می کند و می نشیند.

چند دقیقه بعد ، یک منشی ، هنگامی که به سالن احضار شد ، در حضور دادستان در مواردی که باید در “رسمی” ، که او در تختخواب شروع کرد ، در نظر گرفته شود ، کیفرخواست علیه کریم ، واقع در تولد خداوند ، او کسی است که در چالش و مرگ از یکدیگر پیروی می کند و شگفت انگیز زندگی بشر است.

متهم همه سطرهای کیفرخواست در مرد با مطالبی که چند مورد از آنها را نخوانده است ، از طریق کانالی که بخشی از یکی از پیام رسانان است ، منتشر کرده است. با رعایت سکوت تا پایان جلسه آزمایشی ، ابوالفضل گفت: اگر می دانید که این نوع اشتباهات را مرتکب نشده اید … کتاب بخوانید و با مرور پیام های منتشر شده در کانال به هر کدام مراجعه کنید و شاهد کریم باشید. ذهن اهمیت دارد ، من از نظر بیان به نجات اهمیت می دهم ، و او از رئیس دادگاه خواست ، فنجان آب را به او بدهد تا بتواند …..

Obus در دفتر یا دفتر بدون نوعی کریم از ذهن که در ایجاد شرایط شنوایی درک می شود ، برای توضیح دیدگاه ها ، و در مکان مقدس بدترین و بدتر از آن چیزی است که در زمان مقدس لعنت شده است. آنقدر بالا رفت که بدون توجه به دستبندها و بندهایش ، و اولین قدم را برداشت که از شورا خارج شود ، برخلاف میل من ، تا آنجا. کریم در حالی که روی تصویر در دادگاه دراز کشیده بود رفت. روی مردی می نشینم که نمی داند به چه شکلی باید به او آسیب برساند. و چند ضربه به او زد تا به او برسد ، او گفت: “پسر خوب! چه کار می کنی؟” اجازه دهید آنها اعلام کنند که روح مشتری و وضعیت روحی من بهبود می یابد و آنها به من کمک کردند.

با موافقت رئیس دادگاه ، تا آنجا که هیچکس زنده نماند ، چهره کریم تغییر کرده است ، اما به محض این که از دلالت متوجه شدم ، و در صورت او نفس کشیدم ، تقریباً متهم قبلاً به دادگاه آورده شد معنای واقعی از کریم دعوت کنید تا صحبت کند و حقیقت را بگوید ، همانطور که می بینند هنگامی که لب ها کامل می شوند ، کلمات کریم می شوند: به خدا سوگند ، همه چیز را که بیرون است ندارد ، من موزن مسجد محلی هستم ، ده مورد در دهه محرم و در تماسهای محلی و همچنین من به کارکنان خدمت خواهم کرد … امام از خشم برخاست و لبهایش بدون هیچ کلامی ادامه داشت …

این کنوانسیون در روزی که مشکلات روحی و جسمی کریم از سر گرفته شد از سر گرفته شد و این فرصت خوبی بود تا با اجازه رئیس دادگاه با کریم در داخل زندان ملاقات کنیم. حقایق مربوط به پرونده بسیار م effectiveثر بود ، به ویژه هنگامی که متوجه شدم کریم جز در کلاس پنجم ، و سطح آگاهی که هیچ ارتباطی با معنای برخی از مطالب منتشر شده در کانال ندارد. و بلند شد ؛ و او در برخی از اتهامات جدی بود. کریم ، قبل از ورود به کانال ، که خدا نمی داند ، دلیل تلگرام است که موضوع فضا و سهولت دیگران ، استفاده از خانواده بزرگ در تلگرام و ارسال پیام رسان و دوست خدا ، که فیلتر شده است. تا آنجا که در روز عملكرد تلگرام فاقد آن است كه مردی در تلاش است نقطه تماس ، یكی از دوستان خود را پیدا كند تا تعداد گروهی از دوستان خود را در كلاس در تلگرام افزایش دهد ، کسی که از طریق تلگراف شکن نمدی وارد می شود. او یکی از اعضای کانال است که چند روز بعد گرفته شد ، مدیر پیامی به کریم ارسال کرد تا فرم ثبت نام را تکمیل کند تا اطلاعات آن ارسال شود و غیره. کریم مدیر خودآگاهی را می فرستد. چند روز پس از کودتای نانوایی کریم محلی ، در محل کار ، کانال را به کلی فراموش می کند. اواخر چند ماه قبل ، زمانی که نانوایی بسته شد و کریم بیکار بود و پیگیری آنچه او به عنوان دستور تغییر کانال و محتوای جستجوی کار در کانال در نظر گرفته بود ، حذف شده است. او جواب منفی می دهد و تا روز دستگیری او خواهد بود …

کریم گزارش سرنوشت ها ، پلیس را معرفی می کند ، اگرچه آنها از کانال خارج می شوند ، زیرا کانال مطابقت عملکرد فصل ها است ، و اعلان مدیر در اظهارات منجر به کریم کریم نمی شود محتوا با ، تلفن همراه کریم مشاهده لذت بخش ترین به تعداد مطابقت با اطلاعات سازنده ، ایجاد کننده کانال برای اولین بار. و گزارشی مبنی بر اخراج پلیس قبلی FATA به کریم سبز ارائه شد و اولین گام برای رهایی آنها از طناب بود ، کریم خط پایانی تلگرام بود.

وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا