حوادث

طوفان و گرد و غبار شدید در خوزستان

آفتاب خبری؛

شهریار عسکری اظهار داشت: ساعت 10 عصر امشب (26 خرداد) و غلظت گرد و غبار در 985 اهواز ، دزفول 327 ، اندیمشک 215 و 171 میکروگرم بر متر مکعب شادگان 176 ماهشهر انجام می شود.

اگرچه این مورد در مورد میکروگرم گرما در هر متر مکعب هوا 150 صادق است ، بنابراین مقدار گرد و غبار در حد مجاز اهواز دزفول بیش از شش یا بیشتر از دو برابر حد مجاز است.

طوفان گرد و غبار و سنگین خوزستان

هشدار از مدیریت بحران طوفان ها و طوفان های خوزستان

مدیرکل خوزستان در مدیریت بحران و صدور هشدار از وقوع توفان های لحظه ای ، رعد و برق و در برخی مناطق کشور.

از امروز صادر شده (26 اوت) مدیریت کل مدیریت خوزستان به فرمانداران خطاب به “طبق این پیام ، چهارشنبه و شنبه از 5 تا 8 سپتامبر) ارزش های توطئه رهبر ، برای تقویت رعد و برق در ابرها و آفتابی” را برای هر دو زمان فراهم می کند. شمال و شرق به مقدار کمی بین نقاط بادها ، گردابها و سایر مناطق کشور تپه قرار دارد.

همچنین طبق اعلام هشدار دوباره اداره کل هواشناسی خوزستان از طریق افزایش شدید ضریب های ناپایداری ، پیش بینی رعد و برق در توفانهای لحظه ای و رعد و برق در شهرهای بهبهان ، ایندیکا ، مسجد سلیمان و لالی در ساعات آینده امروز (26 اکتبر) 1999) گزارش داد.

به همین دلیل کسانی که برای تهیه و دستورالعمل صدور علائم مورد نیاز باقی مانده اند با هشدارهای واحدها برای قرار گرفتن در بازداشت 24 ساعته همراه هستند ، نشانه ای از ارتباطات لازم و مستمر انجام اقدامات پیشگیرانه است و برنامه نجات ، او چیزی ننگین نمی داد یا ترافیک آنها و باقی ماندن در مجاورت کیفیت درختان ضروری است. امکان وجود اشیاء مشتریان امکان خرابی و مشکل کشور ، دره کوهستانی ، روحیه موقت مؤسسات وجود دارد ، حوادث دیگری وجود ندارد ، ساکنان این مناطق بویژه مریضان و خطر طوفان ها ، صاعقه ، تصادفات خدمتگزار کولی ها هستند ، بزرگان روستا سپردن کارهایی که انجام می دهند و یا انجام هر کاری را انجام می دهند تا پیشگیری شود

“همچنین باید اقدامات لازم برای تثبیت شبکه تأمین برق و جلوگیری از قطع برق و جلوگیری از صدمه دیدن برخی از موارد مناسب باغها ، دامها ، طیور و اقلام گوناگون کشاورزی انجام شود.”

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا