استان ها

طی یک ماه اخیر ١٤٦ پروژه در شیراز کلنگ زنی یا افتتاح شد

تی تی آنلاین/پرس شهردار شیراز گفت: در طول یک ماه 146 پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، خدماتی، تفریحی و زیست محیطی به ارزش 9383 میلیارد ریال در سه فاز راه اندازی یا افتتاح شد.

محمدحسن اسدی شامگاه یکشنبه 21 آذرماه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در یک مرحله 19 پروژه به ارزش یک هزار و 246 میلیارد ریال افتتاح و 10 پروژه به ارزش 7 هزار و 700 میلیارد ریال راه اندازی شد که بیشتر این پروژه ها در حوزه های عمرانی، فرهنگی و … گردشگری؛ و خدمات محیطی و ورزشی بود.

ادامه می دهد: در روند محرومیت زدایی پس از یک سال بررسی، مطالعه، ارزیابی و اولویت بندی، 55 پروژه بیش از 5 هزار و 108 میلیارد ریال در حوزه های تعادل و جهت گیری آب های سطحی، جابه جایی منابع شهری، نیاز است. تطبیق، تدارکات مسیر، اصلاح درختان، روشنایی جاده ها و …. به بهره برداری می رسند.

شهردار سیرچی خاطرنشان کرد: به مناسبت 21 آذرماه روز جهانی معلولان فرهنگسرا و سالن آمفی تئاتر معلولان به مرحله بهره برداری رسید. همچنین 40 پروژه به ارزش 2325 میلیارد ریال انتخاب یا جانمایی شده است. تمرین

وی در ادامه گفت: در روند اجرای این پروژه ها علاوه بر لطف خداوند، حمایت و تلاش کارکنان شهرداری از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: رضایت رئیس شورا از نقش شهرداری موید است. این موضوع.”

وی همچنین تلاش نمایندگان مجلس، رؤسای جمهور، مدیران، مدیران دستگاه های اجرایی، معاونان سیاستگذاری، کارگران و پیمانکاران و سایر مسئولان اجرایی را برای بهبود پیشرفت خدمات رسانی به مردم تایید کرد و گفت: در بحث تسریع در روند کار. پروژه های شهری علاوه بر دفتر معاونت نژادی شهرداری، معاونت فنی و عمران، معاونت مالی و مالی و معاونت فنی و عمرانی مورد توجه مدیران بخش های مختلف شهرداری است.

در پایان به شهردار سیراکوزا یادآوری می شود: اجرای شهرداری قطعاً بی نقص و قابل ارتقا نیست، اما با توجه به اعتماد شورا و توصیه، در شهرداری سیراکوزا شبانه روزی و تلاش جهادی آغاز شده است و شرایط برای کار و ایجاد فرصت بسیار خوب است.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا