ورزش

عالیشاه: هر دم از این باغ بری می‌رسد

کاپیتان پرسپولیس گفت: کی و چرا به توانایی تیم و بازیکنانمان شک کردیم و ناامید شدیم؟

به گزارش تی تی آنلاین، امید عالیشاه پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر ذوب‌آهن در میکسدزون با اشاره به اتفاقات قبل از بازی در رختکن اظهار کرد: هر دم از این باغ بری می‌رسد. شاهد برخی چیزهایی بودیم که فرهنگ اشتباه است‌. کی و چرا به توانایی تیم و بازیکنانمان شک کردیم و ناامید شدیم؟ به یکباره رختکن مهمان و میزبان تغییر می‌کند. سر در ورودی رختکن چند برگه خرافات بود که واقعا در شان ورزشکاران کشورمان نیست که شاهد آن باشیم. واقعا زشت و زننده است و امروز تاسف خوردم. امیدوارم دیگر این اتفاقات را نبینیم.

وی ادامه داد: خیلی خوشحالم با توجه به حساسیت جدول، سه امتیاز را گرفتیم اما متأسفانه از روی شکم‌سیری بازی کردیم. در برخی از فرصت‌ها می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و باید زودتر ریشه‌یابی شود که چرا این اتفاق می‌افتد.

او با بیان اینکه چندین بار به باشگاه برای حل مشکل پیام دادیم ولی هیچ اراده‌ای برای حل دیده نشد، افزود: به عنوان کاپیتان پرسپولیس وظیفه دارم درباره مطالبات و معوقات بازیکنان صحبت کنم. از فصل گذشته حدود ۲۰ درصد، از فصل قبل‌تر ۱۵ درصد و ۳۵ درصد از آپشن‌ها طلب داریم. دلار دو سال پیش ۳۸ هزار تومان بود، ما هنوز دنبال همان پول هستیم. فصل پیش دلار ۴۰ هزار تومان بود ولی الان ۶۰ هزار تومان شده است. درباره این مسائل درون خانوادگی صحبت کرده‌ام ولی این حرف‌ها را برای هواداران زدم تا در جریان باشند. امیدوارم هر چه زودتر این مسائل حل شود.

ادامه دارد…

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا