حوادث

عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس ۱۱۵ خمام دستگیر شد

فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس ۱۱۵ در خمام خبر داد و گفت: ماموران پلیس با بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته تالار و اظهارات شاهدان، موفق به شناسایی فرد ضاربی که متواری بود شدند و با انجام اقدامات فنی وی را دستگیر کردند.

عامل ضرب و شتم عوامل اورژانس ۱۱۵ خمام دستگیر شد

آفتاب‌‌نیوز :

سردار عزیزالله ملکی در جمع خبرنگاران از دستگیری عامل ضرب و شتم پرسنل اورژانس خبر داد و اظهار کرد: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی‌بر وقوع یک فقره ضرب و شتم و درگیری با عوامل اورژانس در جلوی یکی از تالار‌های شهر خمام، بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر شدند و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته تالار و اظهارات شاهدان، موفق به شناسایی فرد ضاربی که متواری بود، شدند و با انجام اقدامات فنی و نامحسوس، محل اختفای متهم را در یکی‌از محلات شهر خمام شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: متهم در بازجویی خود ضمن ابراز پشیمانی و ندامت، اظهار داشت که «به دلیل نامساعد بودن حال مادرم کنترل خود را از دست دادم و عوامل اورژانس را مورد ضرب و شتم قرار دادم».

سردار ملکی با بیان این‌که رعایت قانون، کنترل خشم و مهار هیجانات می‌تواند از بروز رفتار‌های هنجارشکنانه جلوگیری کند، تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت.

انتشارات مقالات حوادث

نویسنده حوادثی هستم که با دقت و دقت بسیار بالا می‌توانم اخبار را ارائه دهم. هدفم ارائه اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است.
دکمه بازگشت به بالا