فرهنگ و هنر

عذرخواهی «جوکر» از جامعه کم‌توانان جسمی

سازندگان برنامه «جوکر» ضمن عذرخواهی از کسانی که با دیدن ویدیو با استفاده از این مرحله حواسشان پرت شد، اعلام کردند که نسخه نهایی آن تغییر کرده و با حذف آن صحنه، دوباره روی تریبون رادیو بارگذاری شده است. .

به گزارش تی تی آنلاین، یک جوکر روابط عمومی با انتشار مطلبی و ارسال آن به رسانه ها به تشریح اتفاقات اخیر پرداخت و از ضعف جسمانی جامعه و کسل کننده بودن تماشای این صحنه ها عذرخواهی کرد.

در متن این مقاله آمده است: «مخاطبان عزیز جوکر!


در یکی از قسمت های پایانی قسمت چهارم، این دو بازیگر شوخی در شرایطی پر فراز و نشیب و آنی تصمیم گرفتند که در عنوان و کارکردی که به آنها محول شده مغایرت ایجاد کنند تا شاید تبدیل شوند و پیشنهادی برای حضور در این بازی ایجاد کنند. تناقض. همه می دانند که تضاد، تناقض و اغراق ابزار کمدی است.


بدیهی است که در آنجا هم تماشاگران و هم تماشاگران به تناقض ایجاد شده خندیدند. این نوازنده بتهوون نام دارد که از قضا ابزار (دست) خواندن ندارد.


به این ترتیب نه خود او و نه یاران و بنیانگذاران عزیزش آن را توهین‌آمیزترین نسبت به معلولان نمی‌دانستند، زیرا تعداد زیادی از مخاطبان خود را ناتوان نمی‌دانستند، بلکه در ردیف بسیاری از سخنان و تدابیر کارشناسان ناتوان بودند. .، خروجی نسخه به طور خودکار بررسی و بررسی می شود.

برخی از کارشناسان حوزه معلولان با این واقعیت که این یک موقعیت کمدی فلج کننده تکان دهنده بود، بسیار متفاوت هستند، اما برخی دیگر از کارشناسان دانشگاه معتقد بودند که این کمدی صحنه می تواند تأثیر روانی منفی بر افراد معلول بگذارد. شرایط فیزیکی.

در این شش ماهی که با جوکر هستیم، مفتخریم که جوکر نیز مخاطبان دوست داشتنی و معلولی بوده است، و در این زمان ما یک جوکر دوست داشتنی و مهربان هستیم و خوشحال بودیم. می توانست لبخندی به لبانش بیاورد. این افتخار و شادی آنقدر برای ما خوشایند است که اگر ناخواسته بخواهد در این لحظه و موقعیت در کمدی و طنز معلولی را مجروح کند، مطلوب ما نیست.»

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا