حوادث

عزم بیشتر جهت برطرف کردن نیازهای مردم مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد

با موارد بیشتر برای رفع نیازهای مناطق زلزله زده کهگیلویه بویراحمد و

تی تی آنلاین / کهگیلویه و بویراحمد این مجمع یکی از اعضای خبرگان رهبری است که اظهار داشت مراقب باشید که حمله به اقدامات و تحرکات تلاش برای تأمین نیازها در مناطق فقیرنشین انجام شود.

“آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی” پیام شهر زلزله زده سی سخت اضافه کرد: “به یاد داشته باشید که سقوط هواپیما اتفاق افتاده است ، از هر ده نفر همان افراد زیبا و با وقار ، سی سخت خواهد شد و نام استان شد اکنون مقاومت کنید اما نه با آن افتخار او برای همه.
وی افزود ، “مجلس خبرگان از دیروز آیت الله بوشهری همه از طرف شما به این واقعیت ابراز داشتند که من از شما تشکر می کنم.”
یکی از اعضای مجمع رهبری با تقدیر از خبرگان امور مربوط به مسئولان در شهر زلزله زدگان سی سخت است و گفت: “من توصیه می کنم برای رفع نیازها بیشتر کار کنید.”
آیت الله ملک حسینی تأکید کرد که به لطف کمک های حق تعالی که امروز برای عزیزان بسیار سخت است ، در آینده بهتر می تواند این کار را انجام دهد. مسئولان استان و هیئت ها که به مردم عادی در زمینه های مختلف کمک کرده و شروع به کار کرده اند.
و آنها گفتند ، “این قدردانی از آنهاست ، و برای شکرگذاری ، روز بعد اتفاق می افتد ، و به خواست خدا ، آنها باید خدمت کنند و به تلخی بیشتری برسند.”
و یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری خطاب به استانهای خود اظهار داشت: “آنها برای پدید آمدن بهتر باید پایدار بمانند و لطفاً همکاری مأمورانه با محافظان به حل سریعتر مشکلات کمک می کند.”
به گزارش تی تی آنلاین ، آیت الله ملک حسینی اظهار داشت: “برخی از افرادی که دست در دهان خود می گذارند: نمی تواند مستقیماً برای کمک به کسانی که در کالا ، چادر و غذا هستند مراجعه کند و آن را تحویل می دهد: این امر توسط دولت و نهادهای دولتی یا از طریق مذهب هیئت های مختلف انجام می شود و درگیر کسانی هستند که درگیر کار هستند تا هرچه سریعتر به حل این مشکل کمک کنند.
پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا