ورزش

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ: من نباید جواب فتاحی را بدهم

صادق درودگر درباره قرعه کشی لیگ برتر گفت: با توجه به اینکه تیم های ملی و اردوی جهانی را در پیش داریم، برگزاری لیگ باید کاملاً توافقی و منسجم باشد، امیدوارم با هماهنگی، همدلی و همدلی باشگاه ها انجام شود. و مسئولین به عنوان یگان ویژه و مسئولین حراست و استادیوم در برگزاری مسابقات نقش دارند تا بتوانند مسابقات را به طور منظم برگزار کنند و از طرفی ما سعی می کنیم با همکاری کمیسیون مسابقات بازی ها را برگزار کنیم تا آنجا مشکلات حداقلی هستند و عقل سلیم به نفع همه است.”

ماجرای سعید فتاحی درباره تبلیغات محیطی و تاریخچه باشگاه استقلال: ما با باشگاه استقلال اختلاف داشتیم اما با این باشگاه اصلاً چیزی نداریم، مشکل ما بخش است، ما نماینده باشگاه ها هستیم و آنها هستند. ذینفعان ما باید منطقی باشیم از تعامل با استقلال و سایر باشگاه‌ها کار خود را ادامه می‌دهیم امروز هم جلسه هیئت قانون اساسی فدرال و چند مصوبه داشتیم اما بعد از جلسه با سردار آجارلو فوتبال را می‌خواهم. جامعه به آنچه بین ما توافق شده است گوش دهد.”

دراگر در خصوص برنامه دیدار با آجارلو گفت: در جلسه مدیران تصمیم گرفته شد که تسویه حساب با باشگاه استقلال تکمیل شود و پس از این در نوبت بعدی تبلیغات محیطی را در باشگاه استقلال به عنوان آخرین بار انجام دهیم. ما توافق خواهیم کرد، هم از نظر درآمدزایی و هم از نظر رفتار خوب».

وی با بیان اینکه در آن جلسه با مدیرعامل استقلال چالش داشتم، گفت: آجارلو بزرگتر ماست، یکی از مدیرانی است که حداقل 20 سال با او کار کرده ام، همه ما می توانیم در مورد مسائل مختلف نظرات متفاوتی داشته باشیم، از هر کدام تغذیه می کنیم. گوشت دیگران، اما استخوان های یکدیگر را دور نریزیم.

دروتگر درباره وضعیت انتخابات خودرویی فدراسیون گفت: صحبت نکردن در مورد خواسته هایش، حرف زدن درست نیست.

در مورد نظر فتاحی مبنی بر اینکه همانطور که دستور لیگ برای هر بازی سه میلیارد طلب می کند، باشگاه استقلال نیز برای هر بازی سه میلیارد طلب خواهد کرد. ما این موضوع را مورد بحث قرار خواهیم داد و توافق خواهیم کرد.»

یکی از اعضای هیئت قانون اساسی فدرال گفت: نه، او نظر خود را اعلام کرد و من مجبور نیستم در این مورد پاسخ دهم. من باید با سازمان های کنفدراسیون لیگ صحبت کنم و از منافع همه باشگاه ها از جمله استقلال دفاع کنم. »

دراگر در خصوص آخرین باری که انتقادات زیادی به خصوص از طرف پرسپولیس وجود داشت، به دلیل اینکه سازماندهی اتحاد با استقلال خیلی خوشایند بود، گفت: در این لحظه کارها به جای دیگری ارجاع می شود که من نمی خواهم. مقصر باش.”

بیشتر بخوانید:

سال جهان است، اما ما اسپانسر نداریم

دیدار ایران با اروگوئه قطعی شد

521521

دکمه بازگشت به بالا