ورزش

علی‌رغم همه کمبودها و مشکلات شمس آذر باید بازی بهتری داشته باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سعید دقیقی شامگاه یکشنبه در نشست مطبوعاتی پس از بازی با تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: از همه هودارانی که امروز در کنار به عنوان یار دوازدهم بودند تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه بازی سختی در برابر تیم با کیفیت و روحیه خوب تراکتور داشتیم، افزود: تراکتور در این بازی دنبال پیروزی بود تا به صدر جدول نزدیک شود.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر با بیان اینکه این بازی برای ما سنگین بود، بیان کرد: تراکتور در ابتدای بازی با انجام یک بازی خوب توانست به گل برسد اما با تغییراتی که دادیم توانستیم بازی را در دست بگیریم تا جایی که در نیمه دوم تیم تراکتور به دنبال تلف کردن وقت بودند.

وی با بیان اینکه علی‌رغم همه کمبودها و مشکلات تیم باید بازی بهتری داشته باشد، افزود: تراکتورسازی با دوندگی بیشتری که داشت توانست در باز به پیروزی برسد.

دقیقی با بیان اینکه صحنه گل دوم برای ما یک درس بزرگ بود، ادامه داد: این گل نشان داد هرچه بیشتر تلاش کنیم موفقیت نزدیک تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه بدون شک نیاز به جذب بازیکنان جدید داریم، ادامه داد: شرایط اجازه جذب بازیکن را نمی‌دهد و باید بیشتر تلاش کنیم.

سرمربی شمس آذر با بیان اینکه خطر سقوط تیم را تهدید نمی‌کند، بیان کرد: دور جدید تمرینات شمس آذر از ۶ فروردین آغاز خواهد شد.

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا