ورزش

عکس| خط و نشان لژیونر ایرانی برای بارسا

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین؛ بزرگ‌ترین آزمون فصل برای مایورکا پالما و ستاره‌های ایرانی‌اش امشب فرا می‌رسد. جایی که آن‌ها در نبردی سخت و هیجان‌انگیز به مصاف بارسلونا صدرنشین می‌روند و تمامی چشم‌های دوست‌داران فوتسال در سرتاسر جهان به این دیدار پُر تب‌وتاب خیره شده است. بدون شک جامعه فوتسال ایران نیز به هنرنمایی فوق ستاره‌های ملی‌پوش دل بسته‌ و همچنین باشگاه پالما با تصویری از حسین طیبی، به استقبال یکی از غول‌های فوتسال اسپانیا و جهان خواهد رفت.

به نقل از ورزش سه به‌رغم اینکه هر دو باشگاه در صف بالانشین‌های جدول جای گرفته‌اند اما در هفته‌های اخیر شرایط کاملا متفاوتی را پشت‌سر گذاشته‌اند. تیم بارسلونا پس از ماه‌ها صدرنشینی، شب گذشته با پیروزی ال‌پوزومورسیا مقابل نویای قعرنشین صدر را از کف داد و در چهار دیدار اخیرش به سه شکست متحمل شده است تا با انتقاد رسانه‌ها و طرفداران مواجه شود. علاوه بر این، تیم بارسلونا پس از مصدومیت سرخیو گونزالس و سرخیو لوزانو در آخرین بازی خود، متاثر از تلفات متعددی است به حدی که شش بازیکن آبی‌اناری‌ها دور از میادین هستند. اما با این حال، فوریت کسب پیروزی برای بازگشت به دوران ایده‌آل و سامان دادن به شرایط جایگاهی که ماموریت بازپس‌گیری صدر برایشان به شمار می‌رود، پادشاه فوتسال اسپانیا را خطرناک‌تر کرده است. به ویژه که پیتو فوق ستاره برزیلی و بهترین گلزن بارسلونا در این نبرد حضور خواهد داشت.

1999673

از طرفی دیگر، مایورکا پالما چهار دوئل اخیرش را با هنرنمایی و درخشش بازیکنان ایرانی خود موفقیت‌آمیز سپری کرده است. حسین طیبی، مسلم اولاد قباد و سالارآقاپور از انگیزه بسیار بالایی برای بازی امشب برخوردارند و می‌خواهند بارسلونا را در بلوگرانا میخکوب کنند. در صورتی که پالما در مصاف با بارسلونا به پیروزی دست پیدا کند، اختلافشان با حریف به یک امتیاز کاهش می‌یابد و در یک قدمی صدر جای می‌گیرند. با توجه به مصدومیت گوردیلو، طرفداران مایورکا حساب ویژه‌ای به درخشش ایرانی‌های تیمشان باز کرده‌اند، به خصوص که شکست شب گذشته مایورکا در فوتبال مقابل بارسلونا، انگیزه آن‌ها را برای انتقام‌جویی دو چندان کرده است.

257 251

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا