فرهنگ و هنر

عیادت مدیران صداو سیما از عکاس امام خمینی (ره)

معلمان یا سازمان صدا و سیما از خانه عزیزالله نعیمی ، جانباز و با قیمت متعهد انقلاب و دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش تی تی آنلاین از رسانه ملی روابط عمومی ، تا زمان دهه فجر و زمان و پیروزی انقلاب اسلامی ، حسین مهدیان ، مدیر بایگانی کل ، امپراتور محمد حسین رنجبران ، مدیرکل روابط عمومی و حمید پسر خواجه نژاد ؛ عمومی مدیر روابط ازیما و قیمت امام خمینی دراز کشیده و در حال حاضر تحت مراقبت است.

در این جلسه رئیس صدا و سیما ضمن خوشامدگویی به سازمان مهدیان پرونده را به بالای کلبه افتخار بزرگترین این هنرمند تحویل داده و مرکز بهداشت آمادگی سازمان صدا و سیما را برای کمک به درمان این بیماری اعلام کرده است. یک همکار.

عزیزالله نعیمی ، پیشکسوت عکاسان صداوسیما ، که در سال 1975 با پیروزی انقلاب وارد رادیو و تلویزیون شد ، همچنین از صحنه صحنه انقلاب و مبارزات انقلابیون و یک روز پر فراز و نشیب و پاک به عنوان امور در فیلمبرداری شده است. از دید مردم ، او خود را در برابر پیروزی خود قرار داد.

یکی از مهمترین مراجع موجود در خانه در نزدیکی نگارخانه نگاری به نام امام خمینی (ره) اقداماتی را که به عنوان سرآمد کارهای مفیدی مطرح می شود ، قرار داده و به آنها دستور می دهد.

و آغاز جنگ تحمیلی بر مردم در حال مرگ ، زمین و آب ، و من می توانستم برای دفاع از خاطره ای که این اتفاق می افتد انجام دهم ، و یکپارچگی در بقیه موارد و یوشع قیام کرد ، و پرسید ، آنها در پیشانی او قرار گرفتند و پیام افراد غیر روحانی باید با گروهی از آنها ، بین شهید آوینا ، همکاری کند.

از صحنه و از غیریهودیان ، جنگ گال برای خود یک یادگاری معنی دار غم و اندوه او ، اما دریاچه ها است.

سفر عکاسی 40 روزه یکی از مأموریت ها در مکه و دو نمایشگاه عکس فرودگاه مهرآباد. تجربه وحدت افراد خوب یک جنگ جدید است و این که عکاسی خود را با یک Naeemi برای کار گرانبهای سازمان به او ارائه دهد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا