حوادث

غافلگیری سوداگران مرگ در اسفندک

او توسط سرزمین های ناجا استان سیستان بلوچستان ، پادگان های مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر و کشف و زبان مدت محدودیت را به نابودی مردم کشانده است.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار احمد علی ، گودرز وی بندهایی را برای خلاص شدن از شر قاچاق مواد مخدر در برخی اهداف مشخص در اختیار دارد ، زیرا در اصطلاح دانش جنبش مرز سیستان و بلوچستان استان وی پادگانهایی را در قاچاق مواد مخدر ساراوانا قرار داده است که محدوده عملیاتی اصطلاح اسفندک است. مشاوره جمعیت زیادی از شهر ، پر از اضطراب ، و قصد دولت برای اندازه گیری های مشابه دیگر. ارسال موضوع به روشی ویژه به روشی خاص.

وی افزود: “انجام هوشمندانه اندازه گیری مسیرهای احتمالی ترافیک قاچاقچیان و زمان برنامه ریزی برای حمل و نقل محموله های زشت عمق میدان مشخص شده است که مرزبانان ساراوانا از سقف کارتن عملیاتی قسمت اعظم سقف تشکیل شده و کنترل قادر به شناسایی هویج مواد مخدر جهت هدایت عملیاتی است. و از مرزبانان استانی با استعداد حمایت کنید.

مسیری که به مرگ ناجا افزوده می شود ، واقعاً حصر نگهبانان مرزی است که به سمت افسرانی که سلاح شلیک کرده اند شلیک می شود. قضاوت این که برای کار مرزبانان مناسب است واقعاً از بین رفته است ، بسیاری از مواد مخدر برای استفاده استفاده می شود ، و یک ناظر که از صحنه فرار می کند فاصله کمی دارد.

گودرز افزود: “ما در عمليات پادگان هاي عمومي موفق شديم كه از فضايل يك تن ترياك استفاده كنيم و دريافتيم كه مقدار اين انتهاي دو خودرو براي حمل آن استفاده شده است.”

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، وی در پایان با بیان اینکه انتخاب و باطل شدن متهم پرونده در بحث های مرزبانان اظهار داشت: “در مبارزه با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر توسط پلیس به طور جدی دنبال شد و این مجموعه گرانتر از مرزبانانی است که از مرزبان قدردانی کرده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا