فرهنگ و هنر

غدیر معماری بزرگ تاریخ بود

تی تی آنلاین / قم مدیر حوزه های علمیه به غدیر خم به عنوان شیعیان بی نظیر اعزام شد ، گفت: غدیر ، در تاریخ معظم اسلام که معمار خدا و پیامبر (ص) است ، ماهر است.

آیت الله علیرضا اعرافی با ادامه سریال موضوع یک نبرد و یک برنامه ویژه عید غدیر که دیروز برگزار شد ، به محض ارتباطات ایران با کلمه آیت الله العظمی سبحان ، گفت: کتابهای بسیاری و تاریخچه عید غدیر در اوج مستندات وجود دارد. دستاوردهای جدید و دیرهنگام الشریف که در کتاب غدیر آمده است ، و او زندگی خود را به عنوان پای مولووی امیرالمؤمنین گذراند.

وی افزود: نمایشنامه غدیر خمس که یک مستند تاریخی است و دائماً اعلام می کند که در صورت بروز این داستان مشکلی وجود ندارد و یک تظاهرات بزرگ در این شهرک در دره غدیر و گفتار پیامبر (ص) و نصب امیر مومنان اتفاق افتاد. تشنگی (ع) ». در حدیث غدیر قطعاً صادر شده است.

مدیر حوزه های علمیه اظهار داشت: وقتی پیامبر اکرم (ص) امیرالمؤمنین علی علیه السلام را بیرون می آورد و به جانشین وی سوق می دهد ، معنای سخنان پیامبر اکرم (ص) یک دوستی و آداب و رسوم معمولی نیست ، بلکه این گفتار پیام نصب محور استان است و شهر از راهنماهای آن محروم شده است.

وی یادآور شد: داستان غدیر از جایگاه بالایی در جامعه اسلامی برخوردار است ، مفهوم امامت به همه امت اسلامی و امت اسلامی است و این همان چیزی است که باید بیشتر به تاریخ مشترک توجه کنیم و به او توجه کنیم و به او توجه کنیم و از او یاد بگیریم. کلمات

عضو شورا خاطرنشان کرد: غدیر اکثر حوزه های علمیه تاریخ یک معمار بزرگ است که معمار خدا و پیامبر (ص) است ، بنابراین نباید این داستان را می گرفت. رسول خدا (ص) ، نمایشنامه را به شکلی خلق کرده است که در طول تاریخ حذف نشده است ، زیرا ما داستانهای عالی داریم که در طول تاریخ از بین رفته اند و آنچه معماری نهایی غدیر خدا و پیامبر (ص) بوده است.

وی هشدار داد که با زندگی نجیب غدیر پیامبر اکرم (ص) روبرو می شوید نتیجه این که غدیر بالاترین سفر را از حضور اقوام مختلف مختلف انجام می دهد. غدیر اعلام کرد که افراد مهم منتظر این مدار انجیل غدیر در بیابان هستند و کلمات به جزئیات در غدیر در این جامعه می پردازد و به افرادی که اعتراف می کنند اعتراف می کند. او یکی از معماری های پیامبر اکرم (ص) این روز عالی را رقم زده ، و دوام نخواهد داشت.

مدیر حوزه علمیه تأکید کرد: من شیعیان غدیر خمس را برای ما نمی شناسم. غدیر خمس یکی از شیوه های زندگی امام است ، که عادلانه تر و با احترام به حضور مستمر در بین آنها از یک اصل است ، زیرا این اقتدار ائمه اطهار دارای موقعیت علمی و اجتماعی است. همانطور که گفته می شود ، کل نژاد بشر برای کل امت اسلامی نیز وجود دارد ، و جهان ناجی ، پیام رسان و یک انسان یکسان است و عشق از قلب است و این ارزش های اسلامی است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا